چرا طراحی سایت با وردپرس؟

سرعت ، امنیت ، امکانات و قابلیت ها ، کاملاً انعطاف پذیر

امنیت و کدنویسی عالی

بسیاری از افراد بر این باورند که وردپرس امنیت ضعیفی دارند اما سخت در اشتباهند. تیم ما مدام در حال تحقیقات و یادگیری اصولی هستند که کیفیت کار را روز به روز بالا ببرند و به این پی بردیم که وردپرس بالاترین امنیت را در بین سیستم های مدیریت محتوا دارد.

کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا

از آنجایی که سایت های بدون انعطاف و غیر واکنشگرا دیگر جای خودشان را به سایت های ئیگر می دهند تمامی سایت هایی که توسط تیم طراحی سایت آریا آماده می شود کاملا ریسپانسیو بوده و در تمامی دستگاه ها اندازه مخصوص آن دستگاه را به کاربر نشان خواهد داد.

امکانات و قابلیت ها

سیستم مدیریت محتوای وردپرس امکانات و قابلیت های زیادی به ما می دهد و به معنای دیگر انعطاف خیلی زیادی در طراحی و پیاده سازی هر قابلیتی را ایجاد می کند که ویژگی منحصر به فرد این سیستم مدیریت محتوا به حساب می آید. و آن را از دیگر سیستم ها متمایز کرده است.

طراحی سایت بر پایه وردپرس

امروزه نیاز هر کسب و کاری که در فضای اینترنتی فعالیت می کند و یا اینکه قصد فعالیت در اینترنت را دارد و کسب و کار مهمی را می خواهد در بستر فضای آنلاین پیاده کند نیازمند سفارش یک وبسایت است زیرا هم مدیریت آن برای هر فردی بعد از طراحی و پیاده سازی راحت است و هم هر ویژگی یا امکاناتی را به ساده ترین و بهترین حالت ممکن می شود در هر وبسایتی پیاده سازی کرد. به همین خاطر است که شرکت ما به مشتریان خود در اکثر موارد این گزینه را پیشنهاد می دهد. 

روند کاری طراحی سایت با وردپرس 

روند کاری بعد از سفارش توسط شما را در ادامه به طور کامل برایتان توضیح می دهیم تا از روند کاری ما نیز مطلع باشید. اولین کاری که بعد از سفارش ما انجام می دهیم این است که سایت رقبا در حوزه کاری که قصد فعالیت آن در اینترنت را دارید مورد بررسی و آنالیز قرار می دهیم و بر این اساس اطلاعاتی را برای طراحی و نحوه پیاده سازی آن جمع آوری می کنیم. در مرحله بعدی سعی می کنیم رنگ بندی سایت را از بین رنگ های زنده انتخاب کنیم تا به سایت شما جان دهد و بسیاری از طراحان این نکته را نادیده می گیرند که رنگ بندی در ظاهر یک سایت بسیار موثر است و کاربران نیز از وبسایت شما راضی تر خواهند بود. سپس طرح کلی سایت شما را روی کاغذ و بعد در فتوشاپ طراحی می کنیم. بعد از آن کدنویسی آن را برای شما شروع می کنیم و در نهایت هم سایت شما آماده تحویل می شود و شما را مطلع خواهیم کرد.

چرا طراحی سایت وردپرس توسط تیم ما؟

شرکت های زیادی هستند که برای شما سایتی را در بستر وردپرس طراحی می کنند اما وجه تمایز شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا این است که ما تمرکز خودمان را فقط بر روی کیفیت بالای ارائه خدمات وردپرس گذاشته ایم تا بتوانیم بهترین کیفیت ممکن را به همگان ارائه دهیم. شرکت های مختفی هستند که بسیار مشهور شده اند و نکته جالب این است که تمام آن ها از سیستم مدیریت محتوا وردپرس استفاده کردند.

شرکت مرسدس بنز، دیجیکالا مگ، بخش خبری ناسا، شاتل و … از وردپرس استفاده کرده اند. متخصصان طراحی سایت آریا کاملا به اصول UI که مخفف رابط کاربری و UX که مخفف تجربه کاربری است مسلط هستند و سایت شما را بر اساس اصول روز طراحی می کنند تا کاربر از بودن در سایت شما لذت ببرد و متخصصان و کارشناسان این حوزه به خوبی می دانند که تنها در این صورت است که شما یک وبسایتی موفق خواهید داشت و طبیعتا پیشرفت بسیار چشمگیری را تجربه خواهید کرد. 

      سوالات متداول

قیمت طراحی سایت چقدر است؟

قیمت طراحی آن به طور حرفه ای اگر آماده و پیاده سازی شود معمولا بازه قیمت آن چیزی حدود ۳ تا 15 میلیون تومان برآورد می شود که سیاست های تیم طراحی  سایت آریا با توجه به اینکه رضایت مشتری همیشه برایمان در اولویت بوده است هزینه آن را از 990 هزارتومان تا 5.2 میلیون تومان با توجه به سنگینی پروژه تأیین کرده که نسبت به کیفیت خروجی کار واقعا هزینه ناچیزی به حساب می آید.

چرا وردپرس بستری مناسب برای کسب و کار ها است؟

از آنجا که هزینه آن کاملا مقرون به صرفه تر نسبت به دیگر روش ها است و نکته مهم تر و قابل توجه تر این است که این نوع طراحی کاملا انعطاف پذیر است و شما می توانید امکانات و ویژپی های بسیار عالی را به سایتتان بدون آن که مشکلی برای سایتتان پیش بیاید از طریق متخصصان وردپرسی به آن اضافه کنید.

پروژه طراحی سایت به چه صورت است؟

شما از طریق فرم پایین صفحه می توانید سفارش طراحی سایت خودتان را ثبت کنید پس از بررسی های شرکت ما هزینه آن به شما اعلام می شود و بعد از پرداخت هزینه بلافاصله طراحی و پیاده سازی وبسایتتان آغاز می شود و تیم ما دست به کار خواهد شد تا بهترین سایت را برای شما آماده کند.