خدمات سئو وردپرس

خدمات سئو وردپرس : رقابت در فضای آنلاین هر روزه سخت تر می شود و این باعث شده تا افراد، تلاش بیشتری برای رسیدن به نتایج برتر در موتورهای جستجو داشته باشند. سیستم مدیریت محتوا وردپرس طرفداران بسیار زیادی دارد. از این رو متخصصان سئو که به خوبی با این CMS آشنا هستند، می توانند بهترین خدمات سئو وردپرس را برای انواع وبسایت ها ارائه دهند. اگر تجربه این متخصصان زیاد باشد و به خوبی کار با این سیستم را بلد باشند، می دانند که چه نکاتی را باید رعایت کنند که بهترین بازخورد را برایشان به ارمغان بیاورد.

باید بدانید در هر صورت سئو نیازمند کمی صبر و حوصله است و نمی توان یک شبه راه صد ساله را طی کرد. اما اگر اصول سئو وردپرس به خوبی رعایت شود می توان کوتاه ترین مسیر را برای کسب نتایج در موتورهای جستجو تجربه کرد.

کاربرانی که کلمه کلیدی خاصی را جستجو می کنند و وارد وبسایت شما می شوند می توانند به نسبت دیگر کاربرانی که از روش های تبلیغاتی وارد وبسایت شما شده اند نرخ تبدیل بالاتری داشته باشند زیرا دقیقاً به صفحه مد نظرشان هدایت شده اند. اما اگر از طریق کانال های مختلف تبلیغاتی کاربران به وبسایت شما هدایت شوند معمولاً نرخ تبدیل بسیار کمتری دارند و زمان حضور آن ها در آن صفحه بسیار کمتر خواهد بود. همچنین بسیاری از آن ها صرفاً از روی کنجکاوی وارد آن صفحه از وبسایت شما می شوند و بلافاصله از آن خارج می شوند. پس اگر صاحب وبسایت وردپرسی هستید سرمایه گذاری بر روی سئو می تواند برایتان بسیار مفید و سودآور باشد.

با کمی جستجو و تحقیق مشاهده خواهید کرد که باتوجه به تجربه در پروژه های متفاوت و تخصص تیم سئو ما، آژانس دیجیتال مارکتینگ آریا در حال حاضر بهترین خدمات سئو وردپرس را به صاحبان وبسایت ها ارائه می دهد. سئو امری کاملاً هدفمند است قبل از شروع یک پروژه سئو باید بدانیم که هدف شما به صورت کلی: فروش محصول، ارائه خدمات و یا صرفاً جذب بازدید کننده است.  در قدم بعدی در سفارش خدمات سئو وردپرس بهتر است مشخص نمائید قصد دارید در چه کلمات کلیدی رتبه بگیرید یا اینکه هدف خودتان را مشخص نمائید و تحقیق کلمات کلیدی هدف را به صورت کامل به تیم ما بسپارید. 

اگر قصد فروش محصول را دارید تیم سئو ما کلمات کلیدی که به خرید محصولات شما منجر می شود را بررسی می کند و بهترین آن ها را هدف قرار می دهد و صفحات سایت شما را بر آن اساس بهینه می کند تا در مدت زمان کمتر جایگاه مناسبی در نتایج جستجو بدست آورید. باید بدانید در هر صورت سئو نیازمند کمی صبر و حوصله است و نمی توان یک شبه راه صد ساله را طی کرد. اما اگر اصول سئو به خوبی رعایت شود می توان کوتاه ترین مسیر را برای کسب نتایج در موتورهای جستجو تجربه کرد.

SEO (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) در حال حاضر یکی از بهترین کانال های بازاریابی در جهان محسوب می شود.

سفارش خدمات سئو وردپرس

91% کلیک کاربران تنها بر روی نتایج صفحه اول می باشد. اگر می خواهید کسی سایت شما را نبیند به فکر صفحه دوم باشید!

برخی از نمونه کارهای سئو تیم ما

هنگامی که می خواهید سئو سایت خودتان را به یک شرکت یا شخصی که تخصص این کار را دارد بسپارید نیاز است تا نمونه کار ها و رزومه آن شخص یا شرکت را بررسی کنید. شخصی یا شرکتی که در این زمینه به خوبی فعالیت کرده باشد قطعاً نمونه کار های موفقی نیز در این زمینه دارد. در ادامه ما برخی از نمونه کار های پروژه سئو خودمان را قرار داده ایم که می توانید بررسی کنید. نمونه کار های قرار داده شده سئو، از صفر تا صد پروژه را به تیم ما سپرده اند و نتایج بسیار عالی در مدت زمان معقولی کسب کرده اند. زمانی که صفر تا صد سئو یک سایت را به ما می سپارید به خوبی می توانیم برای هر بخش متخصص آن را قرار دهیم و به همین دلیل بهترین نتایج با هزینه و مدت زمان کمتری اتفاق می افتد. 

نمونه کار سئو سایت دهکده چوب
نمونه کار سئو سایت بانه آنلاین

کاربرانی که کلمه کلیدی خاصی را جستجو می کنند و وارد وبسایت شما می شوند، می توانند به نسبت دیگر کاربرانی که از روش های تبلیغاتی وارد وبسایت شما شده اند؛ نرخ تبدیل بالاتری داشته باشند زیرا دقیقاً به صفحه مد نظرشان هدایت شده اند. اما اگر از طریق کانال های مختلف تبلیغاتی کاربران به وبسایت شما هدایت شوند، معمولاً نرخ تبدیل بسیار کمتری دارند و زمان حضور آن ها در آن صفحه بسیار کمتر خواهد بود. همچنین بسیاری از آن ها صرفاً از روی کنجکاوی وارد آن صفحه از وبسایت شما می شوند و بلافاصله از آن خارج می شوند. پس اگر صاحب وبسایت وردپرسی هستید سرمایه گذاری بر روی خدمات سئو وردپرس می تواند برایتان بسیار مفید و سودآور باشد.

هزینه خدمات سئو وردپرس

در ادامه با فعالیت های کلی خدمات سئو وردپرس تیم ما آشنا خواهید شد اما در این جا می خواهیم هزینه خدمات سئو را بررسی نمائیم. در حالت کلی خدمات سئو وردپرس برای هر سایتی کاملاً متفاوت است و هزینه ثابتی را نمی توان برای تمامی سایت ها مشخص کرد. سختی کلمات کلیدی و رقابت در هرحوزه ای متفاوت است پس هزینه مد نظر نیز می تواند کاملاً متغیر باشد. در ادامه فرمی برای شما عزیزان قرار داده ایم که می توانید بودجه ماهیانه و توضیحات مربوط به فرایند بهینه سازی سایتتان را به صورت کامل قرار دهید تا متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و قیمت دقیق و روند کار را به شما اعلام نمایند.

خدمات سئو وردپرس

خدمات سئو وردپرس آژانس آریا

آنالیز و تحلیل کامل سئو

بعد از مشخص کردن اهداف سایت شما به صورت کامل، آنالیز و تحلیل انجام می شود و با توجه به بودجه ای که قصد دارید برای این پروژه در نظر داشته باشید یک استراتژی 3 تا 6 ماهه یا بیشتر باتوجه به سختی کلمات کلیدی و رقابت در آن حوزه را مشخص می کنیم و با توجه به آن استراتژی برنامه ها را پیش می بریم تا بهترین نتیجه را در ادامه دریافت نمائید. زمان بندی در بالابردن سئوی وردپرس اهمیت ویژه ای دارد، هنگامی که زمان بندی برای سئو سایت وردپرسی صورت می گیرد باید تمامی برنامه ها در زمان مشخص انجام شود. قبل از هر چیزی در شروع فعالیت باید آن سایت به صورت کامل توسط ابزارهای مختلف آنالیز و تحلیل شود. البته که در طول مسیر نیز نیاز به تحلیل وبسایت برای ارزیابی عملکرد خواهیم داشت.

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی

در خدمات سئو وردپرس ما بعد از تحلیل کامل و اولیه وبسایت به سراغ تحقیق کلمات کلیدی می رویم. تحقیق کلمات کلیدی بعد از آنالیز وبسایت اولین قدم و ابتدای مسیر سئو یک وبسایت محسوب می شود. انتخاب کلمات کلیدی اهمیت بسیار زیادی دارد و باید نهایت دقت را هنگام انتخاب و گزینش کلمات کلیدی داشته باشیم و در قدم بعد، هنگامی که میخواهیم کلمات کلیدی هدف را مشخص نمائیم سختی آن کلمات را نیز با توجه به وبسایت های رقیب و همچنین میزان رقابت آن کلمات بررسی میکنیم تا بهترین آن ها را انتخاب و بر روی آن کلمات تمرکز کنیم.

تحقیق کلمات کلیدی

انتخاب بهترین استراتژی برای سئو سایت وردپرسی

زمانی که تحقیق کلمات کلیدی به پایان می رسد زمان آن می رسد که بهترین استراتژی را برای سئو برگزینیم. انتخاب یک استراتژی صحیح در سئو وردپرس باعث می شود کاملاً اصولی و در زمان کوتاه تری در رتبه های برتر موتور های جستجو حضور پیدا کنید. این موضوع تا حدی ارزشمند است که بسیاری از شرکت ها و برند های موفق قبل از طراحی سایت به سراغ انتخاب بهترین استراتژی برای سئو می روند و سپس سایت را بر اساس هدفی که دارند طراحی و کدنویسی می کنند. متأسفانه در حال حاضر بسیاری از متخصصان سئو و یا شرکت ها از این مرحله به سادگی رد می شوند و دقت کافی را در انتخاب استراتژی سئو ندارند. به همین دلیل مسیری طولانی و غیر اصولی را در پیش میگیرند که بسیاری از آن ها منجر به شکست می شود.

بررسی ساختار سایت و رفع مشکلات سئو تکنیکال

بررسی ساختار سایت در خدمات سئو وردپرس اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر متخصص سئو به خوبی با ساختار اکثر وبسایت های وردپرسی آشنا نباشد نمی تواند مشکلات ساختاری را به سادگی برطرف نکند و مجبور هستید هزینه های بسیار زیادی برای برطرف کردن این مشکلات توسط متخصصان دیگر انجام دهید. به همین دلیل اگر در ابتدای مسیر هستید و می خواهید بهترین نتیجه را بگیرید بهتر است ساختار سایت و مشکلات سئو تکنیکال را توسط یک متخصص سئو حرفه ای به صورت کامل برطرف نمائید. تیم متخصص ما در پروژه های سئو به صورت کامل به اهمیت این موضوع آگاه هستند و مشکلات سئو تکنیکال را به صورت کامل برایتان برطرف خواهند کرد.

تولید محتوای ارزشمند

تولید محتوای درجه 1

تولید محتوای درجه 1 و ارزشمند برای کاربران در سئو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بسیاری از متخصصان بر این باورند که بدون محتوا و صرفاً با لینک سازی و فعالیت های سئو off page قادر به کسب رتبه در کلمات کلیدی سخت هستند. اما این یک باور کاملاً غلط در سئو و بهینه سازی سایت می باشد. همیشه باید به این نکته توجه داشته باشید که بهترین نتیجه را برای کاربران آماده کنید تا در رتبه های برتر حضور داشته باشید. مهمترین اصل در سئو پاسخ به سوال ” کاربران من به دنبال چه موضوعی در این صفحه هستند؟ ” می باشد. زمانی که شما پاسخ مناسبی برای کاربران نداشته باشید با هیچ ترفندی نمی توانید در نتایج برتر حضوری بلند مدت داشته باشید زیرا الگوریتم های موتورهای جستجو خصوصاً گوگل به سمتی می رود که بهترین نتیجه را به کاربر نشان دهد.

لینک سازی داخلی

لینک سازی داخلی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بسیاری از افراد قدرت لینک سازی داخلی را به خوبی درک نمی کنند و فقط به سراغ لینک سازی خارجی برای صفحات سایت خود می روند. این در حالی است که امن ترین و ارزشمند ترین لینک ها را می توانید از طریق لینک های داخلی سایت خودتان دریافت کنید. لینک سازی داخلی برای هرسایتی می تواند تفاوت داشته باشد و بر اساس هدف و ارزش صفحات آن سایت و همچنین کلمات کلیدی هدف بهترین استراتژی را برای لینک سازی داخلی باید پیاده سازی کرد. در بسیاری از کلمات کلیدی ما حتی نیازی به لینک سازی خارجی نداریم و اگر اصول سئو محتوا، ساختار سایت و لینک سازی داخلی را به خوبی انجام دهیم می توانیم رتبه بسیار عالی در آن کلمات کسب کنیم و شاید با لینک سازی خارجی به تنهایی به آن رتبه ها دست پیدا نکنیم. لینک سازی داخلی در واقع یکی از مهمترین قسمت های خدمات سئو وردپرس محسوب می شود و باید توسط یک متخصص سئو وردپرس عملی شود تا خیالتان کاملا از انجام درست فعالیت های لینک سازی داخلی راحت شود.

لینک سازی خارجی و سوشیال سیگنال

شاید در گذشته اهمیت لینک سازی خارجی و سوشیال سیگنال اهمیت بسیار بیشتری در سئو و انجام خدمات سئو وردپرس داشتند اما در حال حاضر اهمیت آن بسیار کمتر از گذشته شده اما بازهم یکی از فاکتورهای کلیدی در سئو محسوب می شوند و نمی توان این موضوع را نادیده گرفت. هر لینک و سوشیال سیگنالی برای سایت شما مناسب نیست. شاید شما نیز به سراغ خرید بک لینک و سوشیال سیگنال از سایت های مختلف رفتید اما نتیجه مناسبی دریافت نکردید و در برخی از موارد نیز نتیجه منفی در سئو سایتتان تجربه کردید. در اینجا با خودتان تصور می کنید که لینک سازی خارجی و سوشیال سیگنال هیچ تأثیری در سئو ندارد، اما واقعیت ماجرا این است که این موضوع را به خوبی درک نکرده اید و استراتژی صحیحی در سئو Off Page  پیاده سازی نکرده اید. فعالیت های سئو خارجی یک سایت با سایت دیگر می تواند بسیار متفاوت باشد و برای تمام سایت ها نباید از یک روش ثابت و ربات گونه برای لینک سازی استفاده شود زیرا اثرات منفی برای بیشتر آن سایت ها به ارمغان خواهد آورد.

چرا باید خدمات سئو وردپرس خود را به ما بسپارید؟

با کمی جستجو و تحقیق مشاهده خواهید کرد که باتوجه به تجربه در پروژه های متفاوت و تخصص تیم سئو ما، آژانس دیجیتال مارکتینگ آریا در حال حاضر بهترین خدمات سئو وردپرس را به صاحبان وبسایت ها ارائه می دهد.

سئو امری کاملاً هدفمند است قبل از شروع یک پروژه سئو باید بدانیم که هدف شما به صورت کلی: فروش محصول، ارائه خدمات و یا صرفاً جذب بازدید کننده است.  در قدم بعدی در سفارش خدمات سئو وردپرس بهتر است مشخص نمائید قصد دارید در چه کلمات کلیدی رتبه بگیرید یا اینکه هدف خودتان را مشخص نمائید و تحقیق کلمات کلیدی هدف را به صورت کامل به تیم ما بسپارید. 

اگر قصد فروش محصول را دارید تیم سئو ما کلمات کلیدی که به خرید محصولات شما منجر می شود را بررسی می کند و بهترین آن ها را هدف قرار می دهد و صفحات سایت شما را بر آن اساس بهینه می کند تا در مدت زمان کمتر جایگاه مناسبی در نتایج جستجو بدست آورید.