بسته های سئو

بسته های سئو ،همیار و همراه بسیاری از استارتاپ هایی است که به تازگی وارد دنیای کسب و کار اینترنتی شده اند. البته که وبسایت های قدیمی و پربازدید نیز می توانند بسیاری از فعالیت های سئو را به شرکت های معتبر در زمینه سئو بسپارند. از آن جهت که سئو و بهینه سازی سایت اهمیت ویژه ای در کسب و کار های اینترنتی پیدا کرده و الگوریتم های گوگل مدام در حال تغییر هستند ما نیز تصمیم گرفتیم تا بسته های سئو بسیار خوب و کاربردی را برای شما آماده کنیم تا کسب و کار خودتان را با رعایت اصول سئو 2021 به همگان معرفی نمائید و از این طریق مشتریان و بازدیدکنندگان وبسایت خودتان را بیشتر کنید. بسته های سئو شرکت دیجیتال ماکتینگ آریا شامل بسته پایه سئو، بسته حرفه ای سئو و بسته پیشرفته سئو می باشد. که در لیست زیر جزئیات هر کدام از این بسته ها به طور کامل شرح داده شده که می توانید با توجه به بودجه و نیازتان یکی از این بسته ها را انتخاب نمائید و سئو سایتتان را ارتقا دهید.

بسته پایه سئو
2
میلیون تومان
مدت زمان : 1 ماه
آنالیز و بررسی سایت
تحقیق کلمات کلیدی
بررسی سئو صفحات اصلی
تولید محتوا مقالات ، محصولات و ... (5000 کلمه)
ارائه آمار دقیق سئو سایت
حل مشکلات اساسی سئو سایت
10 بک لینک معتبر (شامل ریپورتاژ و ...)
سوشیال سیگنال پایه?
گزارش ماهیانه فعالیت های سئو
سفارش
بسته پیشرفته سئو
6
میلیون تومان
مدت زمان : 1 ماه
آنالیز و بررسی سایت
تحقیق کلمات کلیدی
بررسی سئو صفحات اصلی
تولید محتوا مقالات ، محصولات و ... (20000 کلمه)
ارائه آمار دقیق سئو سایت
حل مشکلات اساسی سئو سایت
ارائه برنامه تولید محتوا
50 بک لینک معتبر (شامل ریپورتاژ و ...)
سوشیال سیگنال فوق حرفه ای?
گزارش ماهیانه فعالیت های سئو
سفارش

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟

همین حالا با ما تماس بگیرید و هر سوالی دارید با ما در میان بگذارید.

مزایای بسته های سئو

مزایای بسته های سئو چیست؟ در ادامه به برخی از ویژگی های این بسته ها می پردازیم و به طور دقیق شرح می دهیم که در هر مرحله از کار تیم سئو شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا قرار است چه کاری انجام شود. در نهایت بعد از انجام تمام این مراحل شما یک سایت با بازدید مناسب و خوبی خواهید داشت که با رشد عالی نیز همراه خواهد بود. ما به کیفیت کارمان ایمان داریم و مشتاق همکاری با برترین کسب و کار های آنلاین و همچنین کسب و کار های نوپا هستیم. هدف تیم ما کمک به استارتاپ و کسب و کارهایی است که اهداف بزرگی را می خواهند عملی کنند. و قطعاً هنگامی که شما از متخصصانی خبره در زمینه سئو کمک می گیرید شاهد نتایج بسیار بزرگی در روند جذب ترافیک، برندسازی و اقزایش فروش و … خواهید بود.

خدمات سئو وردپرس

خدمات سئو وردپرس

آیا می خواهید ترافیک بیشتر و رتبه بالاتری در موتورهای جستجو داشته باشید؟ یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوا که کاملاً سئو محور است و محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا می باشد وردپرس است. اگر وبسایت وردپرسی دارید و به دنبال شرکتی مطمعن برای ارائه خدمات سئو می گردید شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا در قالب بسته های مختلف بهترین خدمات سئو سایت را عرضه می کند که باعث افزایش ترافیک وبسایتتان از طریق موتورهای جستجو خصوصاً موتور جستجوی گوگل می شود. شرکت های زیادی خدمات سئو وردپرس را عرضه می کنند اما آیا واقعاً تمامی آن ها می توانند به خوبی سئو وبسایت شما را ارتقا دهند و با تمامی اصول و ترفند های سئو آشنا هستند؟ آیا می دانید انجام سئو در هر حوزه ای اصول مخصوص به خود را دارد و بر اساس حوزه ای که در آن فعالیت می کنید باید سئوکار نیز متفاوت عمل کند. درباره الگوریتم E-A-T چه می دانید؟ این الگوریتم جایگزین trust rank شده و متشکل از سه کلمه Expertise ، Authoritativeness و Trustworthiness تشکیل شده که معیاری برای سنجش کیفیت و تخصص و مورد اعتماد بودن وبسایت محسوب می شود. به همین دلیل باید به گونه ای در سئو عمل کنید تا نزد گوگل و هر موتور جستجوی دیگری مورد اعتماد باشید. 

انواع سئو

سئو داخلی : تمامی موارد و اصولی که برای سئو در داخل صفحه انجام می شود مانند تولید محتوا بر اساس اصول سئو(قرار دادن تگ های هدینگ و …) را سئو داخلی می گویند.

سئو خارجی : در واقع تمامی فعالیت های سئو ای که در خارج از سایت ما اتفاق می افتد و انجام می شود را سئو خارجی(مانند لینک سازی، سوشیال سیگنال و …) می گویند. 

سئو تکنیکال : سئو تکنیکال شامل تمامی موارد فنی سایت شما می شود. ساختار سایت و کراول و دیگر موارد فنی را سئو تکنیکال می گویند.