سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

دنیای امروز که به عصر ارتباطات معروف است باعث شده تا نتوانیم برای چند لحظه از گوشی‌های هوشمند خود و البته اینترنت جدا شویم. به راحتی می‌توانیم تنها با تایپ چند کلمه کوتاه تمامی آن اطلاعاتی را که ذهنمان را به خود مشغول کرده برطرف نمائیم. به همین دلیل است که حضور در دنیای دیجیتال مارکتینگ برای کسب‌وکارها تا این اندازه اهمیت پیدا کرده که تقریبا تمامی آن‌ها به سراغ سفارش طراحی سایت می‌روند. مطمئنا طراحی سایت کار راحتی نبوده وگرنه تمامی ما میتوانستیم سایتی را برای کسب‌وکار هر چند کوچک خودمان راه‌اندازی کنیم. شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا از جمله شرکت‌های فعال در این حوزه می‌باشد که در طی چندین سال گذشته با هدف طراحی سایت و برطرف کردن نیاز مشتریان، آن‌ها را به سمت صفحات اول گوگل کشانده و جایگاه بسیار مناسبی را برایشان فراهم کرده است. هیچکدام دوست نداریم که نسبت به مزایای و معایب در اختیار داشتن سایت بدانیم، زیرا همه به آن آگاهیم. اما سوال اینجاست که چگونه میتوانیم در صورت عدم آگاهی مناسب، سرمایه و وقت خود را هدر ندهیم و سفارشی متناسب با نیازمان طراحی کنیم؟ باید بدانید اینجاست که نقش حضور یک شرکت حرفه‌ای در تیم شما مشخص می‌شود.

هزینه طراحی وبسایت

فرم درخواست طراحی سایت

  • 0 تومان

چگونگی سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت به روشی گفته می‌شود که در آن کارفرما وظیفه چیدمان ساختار و در نتیجه پیاده‌سازی آن و البته درنظر گرفتن سلیقه مشتری را برعهده دارد. این مسئله در رابطه با تیم ما نیز صدق می‌کند. شما برای اینکه بتوانید سفارشی متناسب با نیاز خود ثبت کنید؛ در وهله اول باید تمام آن چیزی را که مدنظر دارید با تیم متخصص و حرفه‌ای شرکت ما در میان بگذارید. به همین دلیل است که قبل از هرگونه سفارش مشاوره‌ای بین دوطرف برقرار می‌شود تا سایت چه از نظر طراحی گرافیک تا انتخاب ماژول‌ها به صورت اختصاصی انجام گیرد. هرچند که  این روش بیشتر مناسب کارفرمایان و شرکت‌هایی است که می‌خواهند وب سایت خاص خودشان را داشته باشند.

یکی از مواردی که ذهن متقاضیان سفارش طراحی سایت را به خود مشغول می‌کند بخش هزینه‌ هاست. از همین‌رو باید بدانید با توجه به سایتی که سفارش می‌دهید و با توجه به ماژول‌ها و امکاناتی که در حین طراحی سایت برای وب خود در نظر می‌گیرید این هزینه‌ها می‌تواند متفاوت باشد که تمامی این موارد در جلسه مشاوره مطرح خواهد شد. البته شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا همواره بازه قیمت و هزینه‌ای نسبتا معقول را برای مشتریان خود در نظر میگیرد تا همواره رضایت میان دو طرف برقرار باشد. برای کسب اطلاعات لازم نسبت به هزینه‌ها و امکانات وب میتوانید به بخش تماس باما مراجعه نمائید تا مشاوران ما اطلاعات کامل‌ترین در این راستا در اختیار شما قرار دهند. نکته مثبت دیگری که در رابطه با شرکت وب دیزاین وجود دارد این است که این شرکت شرایطی را برای کارفرمایان به وجود آورده تا در آینده و در صورت تمایل ماژو‌ل‌های جدیدی را به وب‌سایت سفارشی خود اضافه کنند و هیچ نگرانی از بابت آینده نگری و البته تغییرات به وجود آمده در طراحی وب‌سایت نداشته باشند.

مزایای سفارش طراحی سایت

سوالات متداول

طراحی سایت چقدر زمان بر هستش و بعد از سفارش سایت من چه زمانی آماده می شود؟

زمان طراحی سایت برای هر سایتی متفاوت است اما تمامی سفارشات طراحی سایت حدوداً 1 و نهایتا تا 2 هفته زمان میبره تا طراحی و پیاده سازی وبسایت شما به طور کامل انجام بشه.  

بعد از طراحی سایت برای قراردادن محتوا و محصول و خدماتم باید چکار کنم؟

یکی از نگرانی های جدی افراد بعد از سفارش طراحی سایت این است که حالا دقیقا چه کاری باید انجام بدهیم؟ چگونه محصولات و خدماتمان را در وبسایتمان قرار دهیم؟ چگونه یک مقاله در سایتمان منتشر کنیم؟ با وجود سیستم مدیریت محتوای وردپرس شما نگران این موضوع به هیچ وجه نباشید. اگر می توانید با Word کار کنید قطعاً می توانید با این سیستم هم سایتتان را مدیریت کنید و اصلاً کار سختی نیست. البته که اگر سوالی داشته باشید بعد از طراحی بازهم پشتیبانان شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا در کنارتان هستند تا هرگونه مشکلی داشتید آن را برطرف نمایند. در کنار پشتیبانی حرفه ای و کاملاً رایگان بعد از ثبت سفارش شما آموزش مدیریت سایت را هم به صورت رایگان دریافت می کنید.

بعد از سفارش طراحی سایت هزینه دامنه و هاست رو باید جداگانه پرداخت کنم؟

این هزینه صرفاً جهت طراحی و پیاده سازی سایت می باشد و برای راه اندازی وبسایت، شما به یک هاست و یک دامنه نیاز دارید. هزینه ثبت دامنه ir به طور یکساله 7 هزارتومان و هزینه هاست 6 ماهه برای شروع 100 هزارتومان است.

بعد از طراحی وبسایت اگر سایت مشکلی داشت آیا باید هزینه جداگانه ای برای رفع آن مشکل پرداخت کنم؟

به هیج وجه! بر خلاف بسیاری از شرکت های دیجیتال مارکتینگ ما هیچ هزینه دیگری در قبال پشتیبانی وبسایت بعد از طراحی آن از شما دریافت نمی کنیم و اگر طراحی قسمتی از سایت مشکلی داشته باشد به طور کاملاً رایگان از شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا پشتیبانی دریافت می کنید تا هنگامی به طور کامل مشکل شما برطرف شود.