آموزش کار با ابزار kwfinder – بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی!

آموزش کار با ابزار kwfinder

در این مقاله به طور کاملاً تخصصی به معرفی کوتاه و نحوه کار با ابزار kwfinder خواهیم پرداخت. همچنین تمامی نکاتی که نیاز است برای انتخاب کلمات کلیدی درست برای تولید محتوا بدانید را خواهیم گفت.

از سال 2014 به بعد ابزار kwfinder به یکی از محبوب ترین ابزار ها برای تحقیق کلمات کلیدی در دنیا تبدیل شده است. ابزاری که با آن می توانید کلمات کلیدی با سختی متفاوت را بررسی کنید. میزان سرچ آن ها و عبارات چند کلمه و هدف را بیابید.

در انتها می توانید کلمات کلیدی که به نظرتان بهترین انتخاب ها برای وبسایت شما هستند انتخاب نمائید و از آن کلمات خروجی بگیرید. دلیل محبوبیت این ابزار سهولت استفاده، رابط کاربر پسند و دقت مناسب در تعیین سختی کلمات کلیدی می باشد.

تحقیق کلمات کلیدی یکی از پایه ای ترین و مهمترین فعالیت هایی است که باید انجام دهید و سپس به سراغ تولید محتوا اصولی و حرفه ای بروید. سئو داخلی یا سئو محتوا اهمیت بسیار ویژه ای دارد اما اگر قبل از پرداختن به این موضوع تحقیق کلمات کلیدی به درستی و کاملاً اصولی انجام نشود کلمات کلیدی اشتباهی ممکن است انتخاب کنیم که در بیشتر آن ها رتبه مناسبی نگیریم و یا حتی با گرفتن رتبه در آن ها ببینیم که این کلماتی که روی آن ها کار کردیم هیچ بازخوردی برای وبسایت ما ندارند. و اگر این اتفاق بیافتد چقدر دلسرد می شوید؟ اینجاست که در میابیم خرید اکانت kwfinder واقعاً ارزشش را دارد! ابزاری که امکانات و ویژگی های کاملی در جهت تحقیق کلمات کلیدی به ما می دهد.

در صورتی که هنوز از اکانت kwfinder استفاده نکرده اید پیشنهاد می کنیم حتماً برای یکبار هم که شده این ابزار را تست کنید تا از امکانات و ویژگی های آن متحیر شوید.

آموزش کار با ابزار kwfinder

آموزش کار با ابزار kwfinder : تحقیق کلمات کلیدی با کلیدواژه

شروع تحقیق کلمات کلیدی با استفاده از کلیدواژه به این معناست که شما فکر می کنید با چه کلماتی می توانید ترافیک را روانه وبسایتتان نمائید. به طور مثال اگر وبسایتی دارید که قهوه ساز می فروشید احتمالاً کلماتی مانند “دستگاه قهوه ساز” ، “خرید قهوه ساز” و کلماتی از این دست را جستجو می کنید. برای تحقیق کلمات کلیدی با کلیدواژه شما قرار نیست کار دشواری انجام دهید. کلیدواژه خودتان را می نویسید و مکان را انتخاب می کنید و سپس جستجو را میزنید، به همین راحتی!

آموزش کار با ابزار kwfinder : تحقیق کلمات کلیدی با کلیدواژه

نکته کلیدی : اگر مشاغل محلی هستید یا منطقه جغرافیایی خاصی را هدف قرار داده اید ، حتماً مکان و زبان را مشخص کنید. بیش از 50،000 مکان و 40 زبان برای انتخاب وجود دارد. مکان های مختلف منجر به نتایج متفاوتی می شود. به همین دلیل باید همیشه محلی را که مخاطب شما در آن قرار دارد هدف قرار دهید.

آموزش کار با ابزار kwfinder :جستجو بر اساس دامنه

یکی از ویژگی های بسیار عالی این ابزار جستجو بر اساس دامنه می باشد. شما اگر بخواهید کلمات کلیدی که وبسایت های دیگر یا همان رقبا از آن ترافیک خوبی جذب می کنند را شناسایی کنید، باید حتماً از جستجو بر اساس دامنه استفاده کنید. بعد از کار با ابزار kwfinder قسمت جستجو بر اساس دامنه شما خواهید فهمید بیشترین ترافیکی که رقبای شما می گیرند از چه کلمات و صفحاتی است.

آموزش کار با ابزار kwfinder :جستجو بر اساس دامنه

برای اینکار شما باید 4 مرحله زیر را انجام دهید که کار چندان سختی هم نیست.

  1. به صفحه جستجو بر اساس دامنه بروید.
  2. Url دقیق وبسایت یکی از رقبا را وارد نمائید.
  3. یکی از 18 مکانی که در این ابزار قابل انتخاب می باشد را انتخاب نمائید.
  4. در انتها روی پیکان سبز رنگ کلیک کنید.

پیشنهادات رقیب و مکان

پیشنهادات رقیب و مکان

یکی از قابلیت های ابزار kwfinder این است که شما یک وبسایت را به عنوان رقیب به این ابزار می دهید. این ابزار به طور خودکار دیگر رقیب های شما را آنالیز و پیشنهاد می دهد.

معیار های کلمه کلیدی

معیار های کلمه کلیدی

معیار های کلمه کلیدی در سمت چپ این ابزار نمایش داده می شود. شما بسته به روشی که تحقیق خودتان را انجام میدهید (با کلمه کلیدی یا دامنه) معیارهای زیر را به شما نشان خواهد داد. اگر معیاری در زیر قرار داده شده و شما در این ابزار نمی بینید حتماً به نوع تحقیق خودتان دقت کنید و آن را تغییر دهید تا آن معیار را نیز مشاهده نمائید.

برای مثال در تحقیق با کلمه کلیدی روند حجم جستجو یک کلمه در 12 ماه گذشته را می توانید مشاهده نمائید. همچنین می توانید بین نمای 3، 6 یا 12 ماهه جابجا شوید و این روند را در مدت های مختلف مشاهده نمائید.

POS : یکی از معیار های تحقیق بر اساس دامنه نمایش بالاترین موقعیت کسب شده وبسایت در صفحه نتایج جستجو می باشد.

EV : یکی دیگر از معیار های تحقیق کلمات کلیدی بر اساس دامنه بازدید تخمینی صفحات در ماه بر اساس موقعیت وبسایت در نتایج جستجو و حجم جستجو تخمینی

CPC : پرداخت به ازای هر کلیک در تبلیغات را به طور متوسط بررسی و اعلام می کند.

PPC : سطح رقابت در تبلیغات PPC (حداقل 0 و حداکثر میزان آن 100 می باشد.)

KD : سختی و رقابت کلمه کلیدی بر اساس اولین صفحه نتایج جستجو (میزان سختی حداقل 0 و حداکثر 100 می باشد.)

Google SERP : صفحه اول نتایج جستجوی گوگل برای کلمه کلیدی انتخاب شده

DA : مخفف دامین آتوریتی یا اعتبار یک دامنه می باشد.

PA : مخفف پیج آتوریتی یا اعتبار آن صفحه می باشد.

CF : تعداد بک لینک های یک دامنه

TF : کیفیت بک لینک ها را بر اساس پارامتر های مختلف بررسی و نمایش می دهد.

FB : تعداد ارسال و share آن صفحه در فیسبوک

LPS : هر چقدر میزان آن بیشتر باشد تخمین میزند رتبه بندی برای آن موقعیت خاص چقدر دشوار است.

EV : برآورد بازدید ماهانه از آن جایگاه در صفحه نتایج جستجو

فیلتر تحقیق کلمات کلیدی ابزار kwfinder

فیلتر تحقیق کلمات کلیدی

با فیلتر کردن نتایج می توانید با محدود کردن کلمات کلیدی سودآور ترین و بهترین کلمات را انتخاب نمائید. با فیلتر کردن کلمات می توانید کلمات کلیدی longtail که هدفمند تر هستند و رقابت کمتری دارند را پیدا کنید و سپس تمرکزتان را روی آن ها بگذارید.

منابع :

https://mangools.com/blog/kwfinder-guide/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *