چقدر طول می کشد تا به صفحه اول گوگل بیایم ؟

چقدر طول می کشد تا به صفحه اول گوگل بیایم

یکی از سوالاتی که در زمینه سئو بسیار زیاد از ما پرسیده می شود این است که چقدر طول می کشد تا به صفحه اول گوگل بیایم و چقدر باید برای سئو زمان بگذاریم. این موضوع بسته به فعالیت شما در زمینه سئو وبسایت کاملاً متفاوت است و نمی توان زمان دقیقی برای آن بیان کرد اما قطعاً هنگامی که سئو وبسایتتان را به دست یک متخصص سئو وردپرس می سپارید نتیجه سریعتر و بهتری می گیرید و هر چقدر اطلاعات این متخصص بیشتر و بروز تر باشد قطعا نتیجه مطلوب تری را از موتورهای جستجو می گیرید. اما توجه داشته باشید که به هیچ وجه سراغ روش های کلاه سیاه نروید که سایتتان در مدت زمان بسیار سریع وارد صفحه اول شود. زیرا در بهترین حالت شما خیلی زود دوباره آن رتبه را از دست می دهید و معمولاً با جریمه هایی از سمت گوگل همراه خواهد بود.

سعی کنید با این موتور جستجو دوست باشید و همیشه مطالب جذابی برای کاربران وبسایتتان تهیه کنید. یکی دیگر از اشتباهاتی که در این زمینه بسیاری از سئوکاران انجام می دهند این است که کلمات کلیدی مناسبی را در ابتدای کارشان انتخاب نمی کنند و می خواهند برای مثال در کلماتی مانند موبایل یا تبلت در صفحه اول گوگل باشند. این کلمات معمولاً سختی بیشتری دارد مخصوصاً اگر در ابتدای راه باشید و تازه وبسایتتان را راه اندازی کرده باشید کار بسیار سخت تر می شود زیرا هنوز ارزش سایتتان نزد گوگل مشخص نشده و دامنه شما هیچ آتوریتی (منظور از آتوریتی دامنه ارزش دامنه است) ندارد. همچنین این کلمات نرخ تبدیل کمتری را هم برای شما به همراه خواهند داشت.

در ادامه کلمات کلیدی را بررسی کنید و ببینید آن ها در چه دسته بندی از کلمات کلیدی قرار می گیرند. اگر به فکر فروش هستید حتماً تمرکزتان را روی کلمات کلیدی تجاری قرار دهید و برای آن دسته کلمات تولید محتوای جذاب و کاربر پسند و در عین حال سئو شده انجام دهید. تمام این مراحل ابتدای راه است و البته که قبل از هر فعالیت سئو باید ساختار سایت به درستی طراحی و پیاده شده باشد تا در ادامه به مشکل نخورید و در موتورهای جستجوگر رتبه مناسبی را کسب کنید.

برای این که وبسایت شما درآمد مناسبی داشته باشید نیاز به دو تخصص دارید. اول آنکه سئو و بهینه سازی و همچنین تبلیغات و بازیابی در فضای آنلاین را بلد باشید که تمام آن ها زیر مجموعه دیجیتال مارکتینگ می شود و موضوع دوم اینکه صبر داشته باشید و کارتان را پیش ببرید. سئو یک فعالیت طولانی مدت است که اگر برای آن به درستی هزینه کنید قطعاً چندین برابر آن هزینه به شما برخواهد گشت.

بسیار خب تا اینجا درباره این موضوع که چقدر طول می کشد که به صفحه اول گوگل بیایم صحبت کردیم و اینکه چه عواملی در سریعتر آمدن ما به صفحه اول گوگل به طور طبیعی تأثیرگذار است اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. خوشحال می شویم نظرتان را در زیر این مقاله بنویسید تا ما و دیگر افراد نیز از تجربه شما استفاده کنیم و اگر سوالی دارید به آن پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *