طراحی سایت مشابه دیجیکالا

کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا

درباره ریسپانسیو بودن یک وبسایت چقدر می دانید؟ در حال حاضر اگر سایتی ریسپانسیو نداشته باشید نمی توانید رضایت کاربران را بدست آورید و عملاً سهم بسیار کمی از بازار خودتان را به دست خواهید گرفت. سایت طراحی شده کاملا ریسپانسیو بوده و از این نظر خیالتان کاملا راحت است که در اندازه های مختلف المان ها هر کدام سر جای خودشان قرار گرفته اند.

ظاهر فوق العاده در موبایل و تبلت

طراحی سایت مشابه دیجیکالا که توسط تیم ما انجام می شود کاملا روی ظاهر وبسایت در اندازه های مختلف موبایل و تبلت تمرکز کرده تا بهترین طراحی را انجام دهد. بسیاری از وبسایت ها ظاهر بسیار خوبی در دسکتاپ دارند اما وقتی آن سایت را در موبایل یا تبلت باز می کنیم بسیار بد است و المان ها به درستی در موبایل و تبلت نمایش داده نمی شود.

قابلیت چند فروشندگی

یکی دیگر از نکات قابل توجه این است که ما برایتان قابلیت چند فروشندگی را هم به این سایت آماده خواهیم کرد تا بتوانید به راحتی در سایت خودتان برای یک محصول مانند وبسایت دیجیکالا چند فروشنده با قیمت ها و پشتیبانی های مختلف ارائه کنید. وبسایت های بسیار بزرگ مانند amazon و ebay از قابلیت چند فروشندگی در سایت خودشان استفاده می کنند. استفاده از قابلیت چند فروشندگی می تواند سود بسیار زیادی برای شما داشته باشد و نیاز به تهیه محصول نیز نخواهید داشت. شما عملاً باید سایتی با ساختار مناسب و سئو محور داشته باشید که ورودی خوبی از موتورهای جستجو دریافت کند سپس هر فروشگاهی خواهان همکاری با وبسایت شما است.

همراه با اپلیکیشن جداگانه 

اگر بسته طراحی سایت مشابه دیجیکالا را سفارش دهید علاوه بر این همه امکانات و افزون بر سایتی شیک و ریسپانسیو که در اختیارتان خواهیم گذاشت اپلیکیشن مشابه اپلیکیشن دیجیکالا هم برایتان آماده خواهیم نمود تا به بهترین شکل برای ورود به کسب و کار آنلاین به شما کمک کرده باشیم. بسیاری از افراد وارد وبسایت شما می شوند اما ممکن است برند شما و سایت شما را برای بار دوم فراموش کرده باشند و بسیاری از مشتریان نیز برای بار اول خرید نمی کنند و ممکن است چندین بار یک وبسایت را باز کنند و سپس اقدام به خرید کنند. حال اگر همان بار اول کاربران را تشویق به دانلود اپلیکیشن خودتان کنید. عملاً نرخ کاربران بیشتری برای بار دوم خدمات و محصولات شما را می بینند و فروشتان از این طریق رشد چشمگیری پیدا خواهد کرد.