Upload Image...

سایت بانه آنلاین دوباره توسط تیم طراحی سایت آریا اجرا و پیاده شد. اصول سئو و بهینه سازی به بهترین شکل در طراحی و کدنویسی این وبسایت برای گرفتن رتبه در گوگل و دیگر موتورهای جستجو آماده شده است. همکاری با مدیر این وبسایت یعنی ناصر احمدی عزیز برای ما بسیار افتخار آفرین بود. آشنایی و همکاری با تیم بانه یک تیم متعهد به فروش اجناس باکیفیت و اورجینال در اینترنت برای ما بسیار لذت بخش بود و این همکاری همچنان ادامه دار است.
از آنجا که بانه شهری تجاری است و بسیاری از افراد برای خرید لوازم خانگی و دیگر لوازم به این شهر سفر می کنند بسیاری از افراد تنها به صورت حضوری محصولاتشان را در بانه می فروشند و هیچ فروش آنلاینی ندارند. اما یک حضور قدرتمند در اینترنت و فضای آنلاین می تواند فروش شما را چندین برابر کند و هر شخص در هر جای ایران که هست بتواند با شما و محصولاتتان آشنا شود و از شما خرید نماید. فروشگاه اینترنتی بانه آنلاین نیز سعی کرده که در کنار تمامی خدمات خوبی که ارائه می کند در کنار نماد اعتمادی که کسب کرده است پرداخت درب منزل را نیز فراهم آورد تا با اطمینان بیشتری بتوانید خریدتان را انجام دهید.

بسیاری از شرکت های طراحی وبسایت صرفاً سایتی را طراحی می کنند و به مشتری تحویل می دهند و دیگر کارشان با مشتری تمام می شود و این بسیار زیاد برای شما که آشنایی با کسب و کار آنلاین و فروش اینترنتی ندارید مشکل ساز می شود و کارتان را سخت می کند. شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا سعی می کند بعد از طراحی فروشگاه اینترنتی مشاوره های دقیق و کاملاً رایگان به شما بدهد تا با اطمینان بیشتری در این فضای گسترده (فضای وب)  قدم بردارید.