طراحی سایت فروشگاهی

امروزه اغلب افراد جهت یافتن کمترین نیاز‌های خود در اینترنت جستجو می کنند و مطمئنا این مسئله در رابطه با مشتریان شما در هر کسب‌وکاری که مشغول به فعالیت هستید نیز صدق می‌کند و نمیتوانید آن‌ها را از این قاعده مستثنی بدانید. اگر هنوز نتوانسته‌اید کسب‌وکار آنلاین و در فضای اینترنت خودتان را راه‌اندازی نمائید مطمئن باشید که کسب‌و‌کار شما در جایی که اغلب مشتریان شما حضور دارند، حاضر نیست و متاسفانه در دایره کسب‌و‌کارهایی که در حال فراموشی‌ست قرار گرفته‌ است. اینجاست که حضور یک سایت فروشگاهی نمود پیدا می‌کند و به عنوان یک پیش‌نیاز در هر کسب‌وکاری شناخته می‌شود. این قبیل از سایت‌ها نه تنها کمک می‌کند که کسب‌وکار شما در فضای مجازی به یک برند تبدیل شود بلکه در رشد سایت شما در دنیای غیرمجازی نیز تاثیرگذار خواهد بود. حال اگر جرقه طراحی سایت فروشگاهی به ذهنتان خطور کرده می‌توانید به سراغ ما بیایید.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

آیا قصد دارید که یک سایت فروشگاهی راه اندازی کنید و محصولات و خدمات خود را در معرض فروش قرار دهید؟ آیا شرکتی را پیدا کرده‎‌اید که بتواند در این راه به شما کمک کند؟ درواقعیت تا زمانی که نتوانید سایت خود را به درستی طراحی و تکمیل کنید نمیتوانید اصطلاحا سایت خود را بالا بیاورید و بازدیدکنندگان را به سمت آن فرا بخوانید. حتی نمیتواند تخمین درستی از میزان موفقیت و نرخ تبدیل سایت داشته باشید. به همین دلیل است که وقتی فکر طراحی سایت در ذهن مخاطبان شکل میگیرد یکی از اولین سوالات موجود؛ قیمت طراحی سایت فروشگاهی است. زیرا نکات بسیار زیادی وجود دارد که در حین طراحی باید به آن توجه شود و نکته اینجاست که تاثیر مستقیمی بر روی قیمت نهایی خواهد داشت. اگر فکر راه اندازی سایت فروشگاهی را در سر میپروانید توصیه می کنیم در ادامه این محتوا با ما همراه باشید زیرا درنظر داریم توضیحاتی در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم.

نکاتی تاثیرگذار بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی

باید بدانید قیمت طراحی سایت فروشگاهی با توجه به ویژگی های مختلفی که مشتریان برای کسب و کار خود درنظر میگیرند متفاوت است. و البته در این میان هیچگونه محدودیتی در مورد امکانات قابل ارائه در وب سایت فروشگاهی شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا نیست. درواقع حضور برنامه نویسان باتجربه و خلاق در این شرکت موجب شده تا هر مقدار ویژگی و امکاناتی که مدنظر دارید را اضافه کنید و یا آنها را بهبود بخشید. اما با این حال آگاهی از نکات تاثیرگذار بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی خالی از لطف نیست.

ظاهر وبسایت

از مهم ترین بخش های سایت را میتوان ظاهر آن دانست. زیرا مخاطب اولین چیزی که می‌بیند ظاهر آن است. پس باید سعی کنید ظاهر سایت را با کمک جلوه های گرافیکی حرفه ای بسیار خاص کنید. دقت داشته باشید هر چقدر ظاهر سایت شما جذاب تر، حرفه ای تر و پرافکت تر باشد به همان نسبت هزینه دریافتی توسط نویسنده نیز بیشتر خواهد شد.

طراحی با وردپرس و جوملا

این مسئله را باید به طور کامل مشخص کنید که وب سایت شما توسط کدام یک از پلاگین های موجود در دنیا طراحی شود. اصولا وب سایت های وردپرس و جوملا و اصولا وب سایت هایی که CMSهای آماده استفاده می کنند هزینه بالایی ندارند و پلتفرم آنها رایگان است. هرچند که در این میان، زمانی که به آپشن های بیشتری احتیاج پیدا کردید، پرداخت هزینه واجب است. همانطور که در ابتدا گفته شد این امکان وجود دارد که از CMSهای رایگان برای طراحی سایت فروشگاهی استفاده نمائید، اما مسئله اینجاست که تمامی وبسایت ها را نمیتوان با کمک وردپرس به سرانجام رساند. اینجاست که حضور یک برنامه نویس، ضروری می شود. با کمک برنامه نویسان و طراحان با تجربه و با دانش سطح بالا، که سالیان زیادی به مطالعه و آموزش پرداخته اند، این امکان برای شما مهیا می شود که در کوتاهترین زمان ممکن سایتی درخور شخصیت برند خود داشته باشید. البته قبل از هرچیزی باید جلسه ای را با متخصصان و برنامه نویسان ترتیب دهید و تمامی مواردی که برای وبسایت خود درنظر گرفته اید را با آنها درمیان بگذارید، آنها برآورد قیمت مناسبی را صورت می دهند و سپس کار را آغاز می کنند.

زبان سایت

شاید فکر کنید که سایت ها با زبان فارسی طراحی می شوند اما باید بدانید برخی از شرکت ها تمایل دارند تا سایت اختصاصی خود را داشته باشند و آن را به زبان های دیگر نیز تعمیم دهند. باید بدانید که این مسئله یکی از خواسته های پرهزینه مشتریان به حساب می آید. زیرا کار برنامه نویس را مقدار زیادی سخت و زمانبر می کند. از همین رو اگر چنین خواسته ای دارید حتما قبل از شروع طراحی سایت به آن فکر کنید.

طراحی سایت فروشگاهی

انواع مختلف طراحی سایت فروشگاهی

شما از همان ابتدای طراحی سایت فروشگاهی باید مشخص نمایید که قرار است چه نوع آن را پیاده‌سازی نمایید. سایت‌های فروشگاهی در دو قالب متفاوت برای کالاهای دیجیتالی و کالاهای فیزیکی طراحی می‌شوند. کالاهای دیجیتالی شامل آهنگ، نرم‌افزارهای مجازی، ویدیو و … بوده که خریداران پس از واریزی وجوه مشخص شده، امکان دانلود و بهره‌برداری از این محصولات رادارند. در مقابل  فروشگاه‌های آنلاینی قرار می‌گیرند که کالاهایشان ماهیت فیزیکی دارد، یعنی پوشاک، مواد غذایی، لوازم‌خانگی و … جزء کالاهای موجود آن‌ها به شمار می‌رود. در این نوع وب‌سایت‌ها ثبت سفارش باید به‌گونه‌ای رقم بخورد که کالا پس از خرید برای خریداران به روش‌های مختلف ارسال گردد.

روش‌های رایج در طراحی سایت فروشگاهی

شما زمانی که به شرکت‌های طراحی سایت مراجعه می‌نمایید، آن‌ها بر طبق روش‌های متعددی به پیاده‌سازی سایت شما می‌پردازند. باید دقت نمود، نمی‌توان بر هر نوع طراحی اعتماد کرد و انتظار دریافت نتیجه‌ای مطلوب را از آن داشت. طراحی سایت فروشگاهی به علت اینکه گاهاً قرار است مبالغ بالایی در آن دادوستد شود و حساب‌های مشتریان در آن ثبت و ضبط گردد، دارای نکات حساسی در طراحی است. عدم دسترسی هکرها به‌حساب مشتریان و وجود یک بستر امن خریدوفروش از ویژگی‌های لازم و ضروری سایت‌های فروشگاهی می‌باشد. ازاین‌رو نمی‌توان به هر شرکتی در بستر اینترنت اعتماد نمود و انجام امور فروشگاه آنلاین خود را به آن سپرد. در ادامه با این روش‌های رایج و نمونه‌ی قابل‌اعتماد آن بیشتر آشنا می‌شویم.

 • طراحی پنل فروش نه سایت فروش مستقل:

برخی شرکت‌های طراحی سایت فروشگاهی مدعی هستند که سایت شمارا در عرض فقط چند دقیقه کوتاه تحویل می‌دهند. این در حالی است که باکمی بررسی در شیوه عملکردی آن‌ها شاهد عدم ارائه یک سایت مستقل با دامنه و اختیارات مجزا هستیم. این سایت‌ها درواقع یک پنل فروش را ارائه می‌دهند و شمارا ملزم به فعالیت در محدوده پایگاه داده شرکت خود می‌نماید. تمامی فعالیت‌ها، مکالمات، فاکتورها و … در چنین مواقعی در سایت مذکور درج می‌شود و شما در قالب یک پنل اجاره‌ای حق فعالیت دارید. این فرآیند چیزی مغایر با ویژگی‌ها و امتیازات یک سایت مستقل است. بدین ترتیب شمارا به خواست و نیازتان که یک سایت باقابلیت مدیریت محور، توسط شما است نمی‌رساند.

 • عدم برنامه‌نویسی و استفاده از قالب‌های آماده:

طراحی اختصاصی سایت یعنی اینکه شما در بروز رسانی‌ها و تغییرات احتمالی در آینده با مشکلی مواجه نشوید. این در حالی است که بسیاری از شرکت‌ها با ادعایی طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی به عرصه واردشده، ولی در عمل پروسه دیگری را طی می‌کنند. استفاده از قالب‌های آماده و عدم وجود تیم برنامه‌نویس حرفه‌ای سبب شده، سایت‌های عرضه‌شده توسط آن‌ها فاقد اعتبارات لازم باشند. ایجاد طراحی گرافیکی جدید به‌جای به‌کارگیری برنامه‌نویسی اختصاصی در طراحی این سایت‌ها سبب افت امنیت، بر هم خوردن قالب‌ها در بروز رسانی‌ها، وجود باگ‌های نیازمند به بروز رسانی و … می‌شود که همگی مشکلات رایج چنین سایت‌هایی هستند.

 • وجود نرم‌افزارهای کد نویسی شده مختص سایت‌های فروشگاهی:

دسترسی به یک فروشگاه اینترنتی با بالاترین امکانات و آسان‌ترین پنل مدیریتی تابع شرایط خاصی است. در طراحی سایت فروشگاهی با سیستم مختص چنین فعالیتی، طراحان از نرم‌افزارهای کدنویسی مخصوص چنین سایت‌هایی بهره می‌برند. ازاین‌رو امنیت حداکثری، سهولت کار در کنار طرح و پیکربندی برازنده‌ی فضای فروشگاه از مشخصه‌های بارز سایت‌هایی اختصاصی با قالب فروشگاهی است.

 نرم‌افزارهای رایگان و کدباز موجود در فضای وب توانایی ارائه امکانات لازم یک فروشگاه را ندارند. در آینده مدیران را با مشکلات بی‌شماری مواجه می‌سازند.

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

شما به‌محض آنکه اقدام به طراحی سایت فروشگاهی به‌صورت کاملاً اختصاصی نمایید، مزایای زیادی برایتان پدید می‌آید. در دنیای رقابتی کنونی برای رسیدن به حداکثر فروش آنلاین محصولات تنها راه، سفارش یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی می‌باشد. در سایه چنین سایتی می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی به خریدوفروش آنلاین با دورترین نقاط کشور و حتی خارج از مرزها بپردازید و بازار تجارت را به گونه وسیع‌تر رصد کنید.

از دیگر مزایای دستیابی به یک سایت اختصاصی فروش می‌توان به این موارد اشاره نمود:

 • ارائه اپلیکیشن فروشگاهی به همراه سایت
 • مدیریت آسان
 • امکان انتخاب از میان تعدادی قالب‌های مختص فروشگاهی
 • راه‌اندازی یک فروشگاه به‌طور کاملاً مستقل، به‌صورت مادام‌العمر و بدون پورسانت
 • دستیابی به فروش آنلاین در کوتاه‌ترین زمان ممکن
 • امکان ثبت سفارش در همان آغازین زمان‌های راه‌اندازی فروشگاه آنلاین
 • وجود درگاه پرداخت اینترنتی و ارائه سایر روش‌های موردنظر شما
 • درج مالکیت دامنه، هاست، لایسنس وب‌سایت و اپلیکیشن به نام شما
 • امکان دسترسی به‌تمامی اطلاعات، هاست و انتقال آن بدون برنامه‌ریزی قبلی و در صورت نیاز به هاست دیگر
 • و … .

چگونگی مدیریت سایت‌های فروشگاهی

بسیاری که تمایل به راه‌اندازی یک وب‌سایت فروشگاهی دارند، به علت عدم اطلاعات کافی از فضای وب، نگران چگونگی مدیریت این سایت‌ها هستند. گاهی این نگرانی تا حدی است که آن‌ها از تجهیز به یک فروشگاه بازمی‌دارد. ولی آنچه ما در اینجا بیان می‌کنیم، سهولت استفاده و مدیریت این سایت‌ها است که سبب محبوبیت بالای آن‌ها گشته است. شما بدون هیچ دانش فنی و حتی اطلاعات کامپیوتری و فقط با آموزشی بسیار محدود قادر هستید، وب‌سایت خود را مدیریت نمایید. این مدیریت می‌تواند شامل واردسازی محصولات، چیدمان آن‌ها، فروش، صدور فاکتور، تعیین چگونگی ارسال و … شود. شما با هیچ تجربه قبلی توانمند هستید، فقط با چند کلیک به یک مدیر موفق در بستر وب بدل شوید و سایتی ایمن و قدرتمند را به مدد گوشی‌های هوشمند، لپ‌تاپ و … هدایت نمایید. فقط کافی است از همان ابتدا طراحی سایت فروشگاهی خود را به افرادی حرفه‌ای، متخصص و کارآزموده واگذار نمایید.

درصد موفقیت سایت‌های فروشگاهی تا چه حدی است؟

اگرچه تا حد زیادی درصد موفقیت سایت‌های فروشگاهی به نوع طراحی آن‌ها وابسته است. ولی میزان فعالیت مدیران و توجه به مشتری مداری، نوع محصولات و درصد رضایت‌مندی از آن‌ها و بسیاری مسائل دیگر نیز در موفقیت یک فروشگاه آنلاین نقش بسزایی ایفا می‌کنند. یک شرکت طراحی سایت فروشگاهی می‌تواند شمارا در ایجاد فروشگاهی مقتدر و توانا یاری رساند. سپس مشاوره‌های راه گشایی در جهت نحوه درج محصولات، ارتباط با مشتریان، ارتقا سطح دیده شدن در عرصه وب و … به شما ارائه نماید. همچنین چشم‌اندازی واقعی را از کسب‌وکارتان در برابر دیدگان شما ترسیم نماید. بدین ترتیب درصد موفقیت و فروش بالا مطلوبی است که در کنار این شرکت‌ها و حمایت همیشگی‌شان چندان دور از ذهن نیست.

شرکت طراحی سایت

برخی شرکت های طراحی سایت به واسطه سابقه بیشتر برند مطرح تری دارند و برخی نیز از طریق هزینه های هنگفت تبلیغاتی در لینک های ابتدایی جستجوی گوگل قرار گرفته اند. شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا وب دیزاین جزء شرکت های قدیمی نیست و در طی سال های گذشته توانسته با عملکرد فوق العاده خود نظر بسیاری از متخصصان و کسب و کارهای آنلاین را به سمت خود جذب نماید. باید بدانید قیمت طراحی سایت فروشگاهی در این شرکت پس از برگزاری جلسه حضوری یا آنلاین و شنیدن خواسته های مشتریان تعیین می شود. پس اگر خواهان همکاری با این شرکت هستید توصیه می کنیم به بخش تماس باما مراجعه کنید تا اطلاعات دقیقی در این زمینه در اختیار شما قرار گیرد.

طراحی سایت شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا

تیم ما فعالیت خود را به صورت کاملا حرفه‌ای و تخصصی از سال 1398 شروع نموده و طی این مدت همواره تلاش کرده در راستای رضایت مشتریان در هر سطح مالی و با هر دانشی طراحی سایت فروشگاهی را با جدیدترین معیارهای روز دنیا به مشتریان خود ارائه دهد. طراحی سایت فروشگاهی، اپلیکشین موبایل و البته بهینه‌سازی سایت در جهت توسعه کسب و کارها از طریق اینترنت از اهداف اصلی شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا است. ما با در اختیار داشتن تیم‌های متخصص و فنی در زمینه‌های تحلیل، گرافیک و برنامه نویسی و انجام انواع پروژه‌های طراحی سایت فروشگاهی در زمینه‌های مختلف کسب‌وکار و حضور مستمر و سالانه در همایش‌ها و وبینارها همواره تلاش می کنیم تا دانش و تکنولوژی روز دنیا را در اختیار مشتریان و سازمان‌های تجاری قرار دهیم. بر کسی پوشیده نیست امروزه قرار گرفتن سایت فروشگاهی در صفحات اول گوگل میتواند کسب‌وکار یک مجموعه را متحول کند. لازم است بدانید گاهی حتی یک رتبه نسبت به رقیب خود بالاتر بودن پتانسیل این را دارد که ماهیانه میلیون‌ها تومان سود بیشتری را به حساب مجموعه شما واریز نماید. اگر فکر می‌کنید کسب‌وکار شما جایگاه مناسبی در موتورهای جستجو ندارد همکاران ما در زمینه طراحی سایت فروشگاهی و همچنین خدمات سئو کار را برای شما به مراتب ساده‌تر خواهند کرد.

مزایای سایت آگهی و نیازمندی‌ ها
مزایای طراحی سایت آگهی و نیازمندی ها

کلام آخر

امروزه به عصر ارتباطات معروف است. عصری که هر روزه در حال پیشرفت بوده و علم و تکنولوژی جدیدی را به ما نشان می دهد. حال در این عصر شلوغ اگر نتوانید سایتی را برای خود در نظر داشته باشید مطمئنا با شکست روبرو خواهید شد. امروزه برای معروفی در سطح جهانی باید کسب و کار خود را در حوزه آنلاین راه اندازی کنید. پس آگاهی از قیمت طراحی سایت فروشگاهی و به طبع آن همکاری با شرکتی فعال در این حوزه باید به یکی از اهداف شما تبدیل شود. نکته قابل توجه اینجاست که این همکاری مستلزم برگزاری جلسات مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر دوطرفین است. از همین رو توصیه می کنیم  با ما تماس بگیرید تا کارشناسان شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا اطلاعات کاملی از وبسایتی که می خواهید پیاده سازی نمائید را دریافت و بهترین استراتژی ورود به کسب و کار های اینترنتی را پیشنهاد دهند و بر اساس اهداف شما وبسایتی که دقیقاً مورد نیاز شماست برایتان طراحی کنند. طراحی وبسایت حرفه ای و هدفمند کار آسانی نبوده و نیازمند تجربه و تخصص بسیار زیادی است. یکی از مواردی که باید در سایت های فروشگاهی به آن دقت کنید سئو سایت فروشگاهی است. اولین قدم برای آن نیز ایجاد ساختاری درست و اصولی در وبسایت است. سئو همان بهینه سازی سایت برای نتایج جستجو می باشد. اگر ساختار سایتتان اصولی و حرفه ای طراحی شود شانس بیشتری در رقابت با دیگر وبسایت ها خواهید داشت. 

دیگر خدمات ما

جدا از پلن‌های مذکور، پلن های دیگری نیز جهت شرکت‌های متقاضی فعالیت در زمینه سایت فروشگاهی قرار داده شده است که می‌توانید از بخش منوی بالای سایت و کلیک روی گزینه “سفارش طراحی سایت” به صفحه مربوط به سفارش طراحی سایت هدایت شوید. قطعا تلاش ما در راستای گسترش فعالیت شرکت شما و رشد برند تجاری شما خواهد بود و نهایت تعامل با شرکت‌ها جهت برآورده کردن نیازها انجام شده و ایده‌ها و نوآوری‌های زیادی نیز خدمت شما ارائه خواهد شد. همچنین جهت مشاهده نمونه کارهای ارائه شده در زمینه طراحی سایت فروشگاهی می‌توانید از منوی بالای صفحه و بخش ” نمونه کارها ” روی نمونه کارهای طراحی سایت کلیک کرده و نمونه کارهای فروشگاهی را به همراه توضیح و تصاویر مشاهده نمایید.

در کنار طراحی سایت فروشگاهی، ابزارهای کلیدی جهت پیشرفت و توسعه سایت شما وجود دارد که با حداقل قیمت و در بخش ” فروشگاه ” در منوی بالای سایت قرار داده شده است. ابزارهایی مانند ” اکانت Moz Pro  “، ” اکانت الکسا “، ” پکیج افزایش سرعت سایت “، ” اکانت Woorank ” و ” اکانت گوگل کیورد پلنر ” که از مهم‌ترین عناصر پیشرفت هر وب سایتی و لازمه کلیه مدیران و وب مستران فروشگاه آنلاین و تجارت آنلاین است. در کنار کلیه خدمات فوق در صورتی که نیاز به تولید محتوا جهت بروزرسانی بخش‌های مختلف سایت در راستای رشد رتبه سایت داشته باشید، می‌توانید یکی از 9 بسته ارائه شده با عناوین ” بسته تولید محتوا برنده “، ” بسته تولید محتوا آریا” و ” بسته تولید محتوا همکار ” که در بخش ” تولید محتوا سایت ” در منوی بالای صفحه قرار دارد را انتخاب نمایید.

مدت زمان تحویل محتواهای درخواستی بسته به پلن انتخابی از 3 روز تا سه هفته طول خواهد کشید.

شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا