سفارش تولید محتوا سایت

سفارش تولید محتوا سایت

تا به حال بارها شنیده ایم که تولید محتوا پادشاه است. بله کاملاً درست و صحیح است زیرا در عصر اطلاعات زندگی می کنیم و هر روز هر کدام از ما بارها موضوعات مختلفی را در گوگل جستجو می کنیم و این موتور جستجو شاید نزدیک ترین دوست هر کدام از ما محسوب شود. تولید محتوای وبسایت باید کاملاً اصولی و طبق قوانین سئو و همچنین برای کاربران جذاب و کاربردی باشد. هر کدام از این موارد اهمیت بسیار زیادی دارد و باعث موفقیت وبسایت شما می شود. تولید محتوای سایت در سئو نیز نقش بسیار مهمی را ایفا می کند که نمی توان به همین راحتی از آن گذشت. محتوای کمتر از 500 کلمه امروزه برای کاربران ارزش زیادی ایجاد نمی کند، به همین جهت در نتایج جستجو کمتر شاهد این محتواها هستیم. محتوا در درجه اول باید برای کاربر نوشته شود و برای موتور های جستجو در مرحله بعد بهینه شود تا بهترین بازخورد را بگیرد.

سوالات متداول

آیا محتوای تولید شده توسط تیم شما کاملا اختصاصی است؟

بله این اولین اصلی است که هر شرکت تولید محتوا سئو شده باید آن را رعایت کند تا محتوای تولید شده از نظر گوگل به مشکل نخورد و در تیم ما نیز این امر رعایت می شود و محتوای تولید شده کاملا اختصاصی و غیرکپی است. همه ما می دانیم که محتوای کپی از هیچ ارزشی برخوردار نیست و محتوایی ارزشمند است که با خلاقیت نوشته شده باشد و کاملا یونیک باشد و در عین حال از سئوی خوبی نیز برخوردار باشد تا به سئو سایت شما کمک کند.

ایجاد محتوا می تواند به چند صورت باشد؟
تولید محتوا به طریق های مختلفی انجام میگردد. یک کدام از مهمترین طریق های ساخت محتوا، تایپ کردن متن مطلوب در وبسایت و یا این که شبکه‌های‌اجتماعی میباشد. همینطور شما می توانید به طور صدا، تصویر و یا این که ایجاد پاورپوینت یا این که pdf به ساخت محتوا بپردازید. اما نه هر محتوایی! محتوایی باکیفیت بسازید و یا تهیه کنید که بتواند سایت شما را در نتایج جستجو بهبود دهد و رتبه های بهتری را کسب کنید. اما پایه و اساس محتوای وب را می توان محتوای متنی دانست و باید همچنان مانند گذشته تولید محتوای متنی را در وبسایتتان به خوبی انجام دهید.
آیا تولید محتوا توسط شما در سئو سایت من تأثیرگذار است؟
 یک محتوای سئو شده و اختصاصی که با خلاقیت تمام توسط نویسنده های ما ساخته می شود می تواند شما از از دیگر وبسایت ها متمایز کند و این موضوع را هنگامی که یک بار از این خدمات استفاده کنید کاملاً درک می کنید. برای انتخاب کلمه کلیدی نیز می توانید با متخصصان ما مشورت نمائید. البته اگر از بسته های سئو وردپرس ما استفاده کنید، از همان ماه اول رشد سایتتان را در نتایج گوگل احساس خواهید کرد و خودتان شاهد پیشرفت هر ماهه سایتتان می شوید. زیرا در کنار تولید محتوای جذاب و در عین حال سئو شده. بسیاری از مشکلات سئو سایتتان برطرف می شود و با استفاده از تکنیک ها و اصول طلایی سئو سایتتان در نتایج گوگل و دیگر موتورهای جستجو رتبه بهتری خواهد گرفت.

بسته تولید محتوا برنده

بسته تولید محتوا برنده ۱
120 هزار تومان
تولید محتوا متنی ۵۰۰ کلمه ای (۳ محتوا)
مدت زمان تحویل: 3 روزه
محتوای تولید شما کاملا اختصاصی است
تولید محتوا بر اساس اصول سئو
جذب بازدید کننده بیشتر از موتورهای جستجو
ثبت درخواست
بسته تولید محتوا برنده ۳
215 هزار تومان
تولید محتوا متنی ۱۲۰۰ کلمه ای (۳ محتوا)
مدت زمان تحویل: 3 روزه
محتوای تولید شما کاملا اختصاصی است
تولید محتوا بر اساس اصول سئو
جذب بازدید کننده بیشتر از موتورهای جستجو
ثبت درخواست

بسته تولید محتوا آریا

بسته تولید محتوا آریا ۱
230 هزار تومان
تولید محتوا متنی ۵۰۰ کلمه ای (۶ محتوا)
مدت زمان تحویل: 1 هفته
محتوای تولید شما کاملا اختصاصی است
تولید محتوا بر اساس اصول سئو
جذب بازدید کننده بیشتر از موتورهای جستجو
ثبت درخواست
بسته تولید محتوا آریا ۳
410 هزار تومان
تولید محتوا متنی ۱۲۰۰ کلمه ای (۶ محتوا)
مدت زمان تحویل: 1 هفته
محتوای تولید شما کاملا اختصاصی است
تولید محتوا بر اساس اصول سئو
جذب بازدید کننده بیشتر از موتورهای جستجو
ثبت درخواست

بسته تولید محتوا همکار

بسته تولید محتوا همکار ۱
380 هزار تومان
تولید محتوا متنی ۵۰۰ کلمه ای (۱۰ محتوا)
مدت زمان تحویل: 2 هفته
محتوای تولید شما کاملا اختصاصی است
تولید محتوا بر اساس اصول سئو
جذب بازدید کننده بیشتر از موتورهای جستجو
ثبت درخواست
بسته تولید محتوا همکار ۳
670 هزار تومان
تولید محتوا متنی ۱۲۰۰ کلمه ای (۱۰ محتوا)
مدت زمان تحویل: 2 هفته
محتوای تولید شما کاملا اختصاصی است
تولید محتوا بر اساس اصول سئو
جذب بازدید کننده بیشتر از موتورهای جستجو
ثبت درخواست

چگونگی سفارش تولید محتوا

همه ما به این مسئله واقف هستیم، که عصر حاضر را عصر ارتباطات می‌نامند و محال است اتفاقی در یک شهر یا روستایی کوچک رخ دهد و تمامی جهان نسبت به آن مطلع نباشند. درواقع ظهور و پیشرفت علم و تکنولوژی باعث شده تا زندگی آسان‌تری داشته باشیم و به مراتب راحت‌تر از قبل با اطرافیان‌مان ارتباط برقرار کنیم. هرچند که نباید حضور پررنگ اینترنت و گوشی‌های هوشمند را در زندگی‌مان نادیده بگیریم. این تکنولوژی باعث شده تا کسب‌وکارهای جدیدی به دنیا معرفی شود و مشاغل و تخصص‌های بسیار متعددی پیش‌روی جوانان قرار گیرد. این دسته از کسب‌وکارها با اینکه همانند سایر کسب‌وکارهای عادی منجر به سود و درآمد می‌شوند روش‌های متفاوتی را برای رسیدن به این خواسته پیاده‌سازی می‌کنند. به عنوان مثال برای اینکه در اینترنت دیده شوید به سئو و خصوصا تولید محتوا احتیاج دارید. اما سفارش تولید محتوا به چه صورت است؟ تاکنون از خود پرسیده‌اید که آیا می‌توانم محتوایی در زمینه کاری خود بنویسم؟ آیا نسبت به قوانین کپی‌رایتینگ آشنایی دارم؟ اینکه محتوا تا چه اندازه در رسیدن به اهداف‌مان اثربخش است؟ با توجه به اینکه سوالات متعددی در این راستا وجود دارد، در نظر داریم در ادامه توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

 چه زمانی سفارش تولید محتوا دهیم؟

اگر به این باور دست پیدا کرده‌اید که توانایی تولید محتوا و تامین مطالب سایت خودتان را ندارید و یا در این رابطه با تردیدها و سردرگمی‌هایی مواجه شدید پیشنهاد می‌کنیم که حتما به سراغ افرادی متخصص رفته و سفارش تولید محتوا دهید. زیرا این دسته از افراد به نکات مختلفی آشنایی داشته و می‌دانند که چگونه سایت شما را در برابر موتورهای جستجوگر گوگل و… ایمن نگه‌دارند و به مرور زمان شرایطی را فراهم آورند که منجر به پیشرفت و سودآوری در کسب‌وکارتان شود. هرچند که برای سفارش تولید محتوا باید ضوابطی از جانب سفارش‌دهنده یا کاربر رعایت شود تا متن یکدست و مناسبی ارائه شود. اگر نسبت به این ضوابط آشنایی ندارید با ما همراه باشید زیرا در ادامه توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه می‌دهیم.

 ارتباط میان کاربر و نویسنده

امروزه سایت‌ها و شرکت‌های بسیار زیادی در حوزه تولید محتوا در حال فعالیت هستند و این مسئله زمانی که تصمیم به سفارش تولید محتوا می‌گیرید شما را سردرگم می‌کند. به همین دلیل آگاهی از برخی نکات می‌تواند یک فیلتر خوب برای شما به حساب آید. از جمله این نکات می‌توان به ارائه نمونه کار از جانب شرکت‌ها اشاره کرد. درواقع این مسئله خصوصا در زمان عقد قرارداد با مشتری یا کاربر به آن‌ها کمک می‌کند تا اعتبارسنجی و کیفیت کار را مورد بررسی قرار داده و با فراق باز سفارش‌های خود را ثبت نمایند. این کار اغلب از طریق کد شخصی صورت می‌گیرد. به عبارت ساده‌تر به هر نویسنده فعال در شرکت یک کد اختصاص داده شده است تا کاربر در صورت رضایت این امکان را داشته باشد که برای ثبت سفارشات آتی از شرکت مربوطه دوباره با همان نویسنده همکاری خود را ادامه دهد. از مهم‌ترین دلایل این کار، میتوان به یکدست بودن متن و تبیین خواسته‌های او و نیز تعامل بیشتر در این زمینه اشاره کرد.

 اطلاعات مورد نیاز

یک مشتری برای اینکه بتواند محتوایی کامل و باکیفیت دریافت نماید، در زمان ثبت سفارش تولید محتوا باید اطلاعاتی را در اختیار نویسنده قرار دهد. اما تاکنون به این مسئله فکر کرده‌اید که این اطلاعات شامل چیست؟ این اطلاعات عبارتند از:

  1. تعیین موضوع

هر محتوایی، موضوعی را در برمیگیرد که باید توسط مشتری تعیین شود. معمولا توصیه می‌شود به سراغ نویسندگانی بروید که در رابطه با موضوع انتخابی شما تجربیات موفقیت‌آمیزی داشته باشد.

  1. عنوان

این امکان برای مشتری وجود دارد که عنوان محتوای خود را خودش انتخاب کند. اگر علاقه‌ای به انجام این کار ندارد اغلب در زمان ثبت سفارش تولید محتوا به این مسئله اشاره می‌کند که انتخاب عنوان نیز به عهده نویسنده است. عنوان در واقع پیشانی متن و نخستین چیزی‌ست که خواننده می‌بیند، بنابراین به منظور شناسایی متن به جستجوگرها و هدایت بازدیدکنندگان  از صفحه مربوطه اشاره گذاری با دقت و با استفاده از کلمات کلیدی اصلی انجام گیرد.

  1. کلمه کلیدی

در اختیار داشتن کلمه کلیدی اصلی و فرعی باعث می‌شود تا محتوای شما در میان موتورهای جستجوگر گوگل شناسایی شده و مورد بررسی قرار گرفته  و سپس رتبه‌بندی شود. به همین دلیل در زمان ثبت سفارش تولید محتوا برای وب‌سایت خود باید کلمه کلیدی را با توجه به موضوع انتخابی و البته محتوای سایت‌تان در نظر گیرید. هر چند که می‌توانید دست نویسنده راباز بگذارید تا وی تصمیم‌گیری‌های لازم را برای محتوای مورد نظر شما اتخاذ نماید.

  1. تحویل محتوا

یکی از مهم‌ترین مواردی که در زمان ثبت سفارش باید به آن توجه شود؛ زمان تحویل محتواست. زیرا مشتری با توجه به تقویمی که وب‌سایت در اختیارش می‌گذارد و با توجه به تقویم انتشار محتوای وب‌سایت خود باید محتوای سفارش داده شده را تحویل بگیرد و آن را در سایت بارگذاری نماید. این موضوع از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا ارتباط مستقیمی با سئو و رتبه‌بندی سایت دارد. از همین‌رو باید در زمان ثبت سفارش به این مسئله تاکید ویژه‌ای داشته باشد.

  1. محتوای تالیفی یا ترجمه

اگر در حوزه تجارت الکترونیک و تولید محتوا مشغول به فعالیت هستید مطمئنا می‌دانید که محتوا به دو صورت تالیفی و ترجمه تهیه خواهد شد. اگر خواهان سفارش تولید محتوای‌ وب‌سایت خود به نویسندگانی دیگر هستید باید این مسئله را برای وی مشخص نمائید. زیرا این مسئله نه تنها در زمان تحویل سفارش بلکه در هزینه‌های نهایی نیز تاثیرگذار خواهد بود. البته که تمامی سفارشات شما اگر در سایت دیجیتال مارکتینگ آریا دیگر نیاز به نگرانی این موضوعات توسط شما نخواهد داشت و با خیال راحت منتظر دریافت مطلبتان و قرار دادن آن بر روی سایت خودتان باشید.