خرید سوشیال سیگنال

در اینجا قصد داریم تا پلن های مختلف خرید سوشیال سیگنال را به شما معرفی کنیم تا با توجه به نیاز خودتان یکی از آن ها را سفارش دهید. همچنین اگر می خواهید از خدمات سئو وردپرس که شامل تولید محتوا، لینک سازی و سوشیال سیگنال و … با استراتژی درست که در کنار یکدیگر است استفاده نمائید می توانید با ما تماس بگیرید و در این زمینه مشاوره رایگان دریافت نمائید.

نیاز به مشاوره دارم! سوالات متداول
خرید سوشیال سیگنال

پلن های سوشیال سیگنال

پلن استارتر
290،000 تومان
100 سیگنال فیسبوک
50 سیگنال توییتر
50 سیگنال اینستاگرام
20 سیگنال پینترست
سفارش
پلن حرفه ای
890،000 تومان
250 سیگنال فیسبوک
140 سیگنال توییتر
120 سیگنال اینستاگرام
60 سیگنال پینترست
سفارش

سوشیال سیگنال یا بک لینک؟

یکی از مواردی که همانند بک لینک بر روی سئو سایت تأثیر مثبت می گذارد سوشیال سیگنال است. درست است که تأثیر آن به مراتب کمتر از ریپورتاژ یا روش های دیگر لینک سازی است اما در سئو خارجی وبسایت باید تمامی موارد را کنار هم قرار داد تا بهترین نتیجه را گرفت. اگر درباره سوشیال سیگنال اطلاعاتی ندارید بهتر است مقاله سوشیال سیگنال چیست را مطالعه نمائید. اما اگر بخواهیم توضیح مختصری درباره آن بدهیم در واقع هر بار لینکی در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود یک سیگنال شبکه اجتماعی محسوب می شود.

اهمیت خرید سوشیال سیگنال

یکی از عوامل رتبه بندی موتور جستجوی گوگل سیگنال شبکه های اجتماعی است. زمانی که کاربران بر روی لینک شما در شبکه های اجتماعی کلیک کنید شما عملاً ترافیک بیشتری دریافت می کنید. صفحاتی که در هیچ شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته نشده اند مرده به حساب می آیند (زامبی پیج).

اگر بخواهیم به صورت منطقی به این قضیه توجه کنیم زمانی که لینک شما در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود و پستی که حاوی لینک شماست لایک زیادی می خورد و مرتبط با صفحه شماست عملاً این تعامل به گوگل میگوید این لینک برای کاربران مهم بوده در شبکه اجتماعی، پس احتمالاً در نتایج جستجو هم نیاز کاربران را برطرف می کند و برای آنها جذاب خواهد بود.

سیگنال شبکه های اجتماعی همانند بک لینک هستند باید طی زمان بندی شما این سیگنال ها را دریافت کنید تا طبیعی تر به نظر برسد. بسیاری از شرکت های فروش سوشیال سیگنال یا بک لینک در یک روز تمام سوشیال سیگنال های سفارش داده شده را برای مشتریان ایجاد می کنند و تأثیر چندانی بر روی سایت شما نخواهد گذاشت. ما بعد از خرید سوشیال سیگنال توسط مشتریان، طی چندین روز یا هفته بر اساس حجم سفارش و سایت مورد نظر آن سوشیال ها را برای شما ایجاد می کنیم.

گوگل به خوبی این موضوع را درک می کند که سوشیال سیگنال ها در یک لحظه ارسال شده اند و تشخیص می دهد کاملاً ساختگی هستند. اگر این موضوع را تشخیص دهد سایت را جریمه می کند. این موضوع طبیعی نیست که هیچ سوشیال سیگنالی تا به حال دریافت نکرده باشید و الان در یک لحظه به تعداد خیلی زیادی سوشیال سیگنال دریافت کرده اید.

ضرورت خرید سوشیال سیگنال:

بک لینک‌ها یکی از مهم‌ترین فاکتورهای سئو بوده که سبب ارتقا حتمی وب‌سایت‌ها می‌شود. به همین منظور بک لینک‌های متعددی به‌منظور انتقال ارزشی خاص تدوین‌شده‌اند. سوشیال سیگنال یکی از بک لینک‌هایی است که به دلیل بیان میزان سیگنال‌های ارتباطی سایت‌ها با شبکه‌های اجتماعی در نظر موتورهای جستجو دارای ارزشمندی بالا است. این سیگنال‌ها میزان محبوبیت سایت شمارا در شبکه‌های اجتماعی مشخص نموده، ازاین‌رو موردتوجه هستند. مدیران وب‌سایت‌ها گاهاً به‌منظور ارتقا سایتشان به خرید بک لینک دائمی اقدام می‌کنند. این امر به دلیل تخصصی بودن و ریسک‌پذیری بالایش کمتر توصیه می‌شود، زیرا خطر کشف آن توسط گوگل و جریمه شدن وب‌سایت مذکور وجود دارد. حال‌آنکه با خرید سوشیال سیگنال می‌توان به یکسری بک لینک دائمی بی‌خطر و پربازده دست‌یافت که تضمین‌کننده موفقیت شما در عرصه‌های آنلاین است. همچنین برطرف شدن خطر پنالتی شدن که در خرید بک لینک‌ها وجود دارد، در این روش مرتفع شده و بستری امن در جهت پیشرفت و بالندگی کسب‌وکارها فراهم‌شده است که به مدد ابزارهای چک سیگنال شبکه‌های اجتماعی میزان این موفقیت قابل‌بررسی است.

مزایای سوشیال سیگنال:

سوشیال سیگنال توانسته مزایای فروانی برای تجار فضای آنلاین فراهم نماید، ازاین‌رو خرید این قابلیت امروزه بارونق بالایی همراه است. شما با خرید سوشیال سیگنال به اهداف برندینگ خود با سرعت بیشتری نائل می‌شوید. باید باور کرد که شبکه‌های اجتماعی، سیگنال‌های آن‌ها و روش‌های فعالیتشان یکی از ارکان اصلی در ارتقا رتبه وب‌سایت‌ها و افزایش روزافزون آن‌ها هستند. ازاین‌رو نمی‌توان تأثیرات این پارامتر را نادیده گرفت و برای گسترش کسب‌وکارهای آنلاین از خدمات آن بی‌نصیب ماند. در ادامه دیگر مزایای این بک لینک‌های سودمند را بیشتر مرور می‌کنیم.

  • افزایش رتبه سایت در کلمات کلیدی مدنظر:

با گنجاندن کلمات کلیدی مدنظرتان در میان محتواهای موجود در شبکه‌های اجتماعی مخاطبان، آن بک لینک را دنبال نموده و با ورود به سایتتان رنک آن را ارتقا می‌دهند. این یعنی به‌یک‌باره رتبه شما در جایگاه آن کلمات چندین درجه ترقی می‌کند.

  • بالا رفتن ورودی طبیعی سایت:

اگرچه روش‌های متعددی در جهت بهبود سئو سایت وجود دارد، اما هیچ مؤلفه‌ای مانند ورودی طبیعی نمی‌تواند، یک وب‌سایت را به اوج شکوفایی برساند. ماندن در صدر قله‌های رفیع گوگل از طریق ورودی طبیعی موهبتی است که صد درصد به خرید سوشیال سیگنال و پرداخت هزینه بابت آن می‌ارزد.

  • افزایش دامین آتوریتی و اعتبار سایت:

با بررسی فاکتورهای اساسی در رنک بندی وب‌سایت‌ها، شبکه‌های اجتماعی و میزان فعالیت سایت‌ها در این بسترها جزء مؤلفه‌های برتر به شمار می‌روند. ازاین‌رو توجه به آن‌ها و فعالیتی برنامه‌ریزی‌شده در حیطه آن‌ها طبیعی است که افزایش دامین آتوریتی و اعتبار سایت را برایتان به ارمغان آورد.

  • افزایش رتبه الکسا:

افزایش رتبه الکسا از مزایای اجرای یک سوشیال سیگنال قدرتمند است، اما اگر قصد خرید سوشیال سیگنال را به‌منظور کسب چنین مزیتی دارید، زمانی به چنین موقعیتی دست می‌یابید که مراکز عرضه‌کننده‌ی چنین خدماتی تعهد نمایند که پست‌های شمارا در صفحاتی مرتبط منتشر می‌سازند. در غیر این صورت نتیجه‌ا‌ی مطلوب و مورد انتظارتان کسب نمی‌شود، زیرا صفحات غیر مرتبط از کاربران نیازمند به خدمات و محصولات شما خالی هستند.

  • بالا رفتن سرعت ایندکس سایت:

ایندکس سریع سایت یکی از رؤیاهای مدیران آن‌ها می‌باشد که فقط برای سایت‌هایی مهیا است که در نزد موتورهای جستجو دارای ارج‌وقربی روزافزون باشند. بدین ترتیب می‌توان گفت سوشیال سیگنال یک‌تنه بار موفقیت در عرصه‌های مختلفی را بر دوش می‌گیرد و اگر به‌خوبی اجرا شود، موفقیت‌های چشم‌گیری را عاید وب‌سایت‌ها می‌سازد.

  • بالا رفتن تعداد لینک‌های مرتبط با سایت:

اگرچه این مورد خاص را باید جزء تأثیرات غیرمستقیم سوشیال سیگنال بر روی وب‌سایت‌ها به شمارش آورد، ولی به‌قدری ارزشمند است که نمی‌توان از کنار آن با بی‌توجهی گذشت. اتصال زنجیروار سایت‌های مرتبط با شما تصویری قدرتمند را از سایتتان در نظر موتورهای جستجو ترسیم می‌سازد و شمارا در کامیابی غوطه‌ور‌ می‌سازد.

  • ورود به مرکز رقابت:

امروزه بسترهای اجتماعی کاربر پسندتر و محبوب‌تر هستند و مدیرانی که برای آن‌ها یک برنامه‌ریزی جامع در نظر نداشته باشند از رقابت خارج‌شده و نادیده گرفته می‌شوند. باید قبول کرد که سوشیال سیگنال یکی از شاخص‌های مطرح در رتبه‌بندی SEO است که عدم استراتژی قوی برای آن یعنی سهم خود را در تجارت آنلاین از دست دادن.

 البته بسیاری تأثیر بک لینک‌های را بیشتر دانسته و به این مقوله اهمیت نمی‌دهند. برای این دست افراد باید گفت اگرچه بک لینک‌ها مفید هستند، اما فعالیت بالای رقبا در شبکه‌های اجتماعی را نمی‌توان با هیچ اهرم دیگری مانند سوشیال سیگنال خنثی ساخت و هم‌ردیف آن‌ها به عرض‌اندام پرداخت.

مهم‌ترین شبکه‌های اجتماعی به‌منظور دریافت بالاترین سوشیال سیگنال:

شما قادر نیستید هر شبکه اجتماعی را برای دریافت یک سوشیال سیگنال اثرگذار انتخاب کنید، بلکه فقط برخی از آن‌ها توانایی تأثیر بر سئوی سایت رادارند. شبکه‌های پرمخاطبی چون توییتر، لینکدین و فیس‌بوک در این فهرست جای می‌گیرند که بالاترین سوشیال سیگنال را روانه سایت شما می‌کنند. در ادامه شبکه‌های دیگری چون ردیت، اینستاگرام و … در رتبه‌های پایین‌تر اما مؤثر در امر بهینه‌سازی وب‌سایت‌ها ظاهرشده‌اند. تجربه نشان داده مدیرانی که بر این شبکه‌ها تمرکز نموده نیز توانسته‌اند، روند صعودی رشد سئوی سایت خود را با حیرت به نظاره بنشینند. بدین ترتیب در انتخاب این شبکه‌ها خود را درگیر رتبه و درجه اعتبارشان نکنید، بلکه بیشتر تمرکز خود را بر روی نوع کسب‌وکارتان و سنخیت آن با شبکه‌ها قرار دهید. برخی کسب‌وکارها در بعضی از شبکه‌ها پرطرفدارتر بوده، ازاین‌رو فعالیت در آن‌ها مؤثرتر عمل می‌کند که کشف آن نیازمند دقت نظر شما است.

مهره ی فراموش شده در سئو خارجی 

خرید سوشیال سیگنال به علت اینکه تأثیر بسزایی در سئو خارجی سایت‌ها دارد، یک رویکرد مهم و جدی است. همچنین این پلتفرم جایگاه قابل‌توجهی در سیاست‌های مدیران وب‌سایت‌هایی داشته که تمایل به رشد سریع دارند. درواقع سوشیال سیگنال به همان سیگنال شبکه‌های اجتماعی اطلاق می‌گردد که به علت تأثیر بالا در سئوی خارجی خرید آن موردتوجه است. شبکه‌های اجتماعی با مخاطبانشان در قالب محتواهای مختلف در ارتباط هستند و بازخوردهای متعددی چون کامنت، لایک، ریتوئیت و … را از آن‌ها دریافت می‌کنند. به عکس‌العملی که مخاطبان به بک لینک‌های موجود در محتواها می‌دهند در اصطلاح سوشیال سیگنال گفته می‌شود. این امر یعنی موفق به جذب حداکثری مخاطبان شبکه‌های اجتماعی توسط محتواهای انگیزشی خود شده و آن‌ها را به بستر سایت‌ها دعوت نموده‌اید. ازاین‌رو در کلامی ساده‌تر سوشیال سیگنال رفتار مخاطبانتان را با شما بازگو کرده و میزان کیفیت و کمیت آن را بیان می‌کند.

سوالات متداول

آیا همانند بک لینک بعد از اتمام کار برای من گزارش ارسال می شود؟

خیر پس از انجام کار هیچ گزارشی ارسال نخواهد شد و همانند بک لینک نیست. شما باید توسط سایت های بررسی سوشیال سیگنال نتیجه را بررسی نمائید. توجه داشته باشید که اخیراً فقط سیگنال های فیسبوک را به شما نشان می دهد. یکی از بهترین این سایت ها برای بررسی سوشیال سیگنال وبسایت http://socialsignalscheck.com/ می باشد. 

چه مدت طول میکشد تا سفارش من تکمیل شود؟

پس از خرید هر نوع بسته سوشیال سیگنال 12 روز کاری طول می کشد تا سفارش شما به صورت کامل تکمیل شود.

آیا پکیج های سوشیال سیگنال تضمینی است؟

پکیج های سوشیال سیگنال به صورت کامل انجام می شود. اما اینکه بتوان با آمار ارقام نتایج رشد آن را در تمام سایت ها بررسی کرد و یا عدم پنالتی شدن سایت، تضمینی عملاً وجود نخواهد داشت. اما طی تجربه ای که تا به حال داشتیم هیچ سایتی با خرید سوشیال سیگنال پنالتی نشده است و بسته به استراتژی سئو پیشرفت خوبی را تجربه کرده است.

سوشیال سیگنال به اندازه بک لینک تأثیرگذار است؟

این که شما در حال حاضر به بک لینک احتیاج دارید یا سوشیال سیگنال به استراتژی سئو شما برمیگردد. اما طبیعتاً تأثیر به مراتب کمتری نسبت به بک لینک دارد. بهتر است از بک لینک و سوشیال سیگنال درست و به جای خودش استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. زیاده روی در هر کدام موتورهای جستجو را به سایت شما بی اعتماد و مشکوک می سازد.

چرا باید در پروژه های سئو خودمان از سوشیال سیگنال استفاده کنیم؟

یک سایت برای کسب رتبه های برتر در سئو باتوجه به اینکه رقابت هر روزه بیشتر از قبل می شود باید تمام فاکتورهای لازم را داشته باشد. همانطور که می دانید یکی از فاکتورهای رتبه بندی وبسایت ها سیگنالی است که از سمت شبکه های اجتماعی به آن سایت هدایت می شود. تمامی وبسایت های موفقی که می شناسید در کنار لینک سازی برای سرعت دادن و کسب رتبه های برتر در مدت زمان کمتر از سوشیال سیگنال کمک گرفته اند. اگر تا به حال از این خدمات استفاده نکرده اید حتماً پیشنهاد می کنیم استفاده نمائید.
این خدمات برای تمامی وبسایت ها مناسب می باشد.