کمپین های moz pro | ایجاد و ساخت کمپین در سایت ماز

کمپین های moz pro

کمپین های Moz Pro به شما کمک می کنند تا داده ها را در مورد رده بندی سایت ، بهینه سازی صفحه ، خزیدن سایت و لینک های متریک را جمع آوری کنید تا به شما در اجرای استراتژی های سئو سایتتان کمک کند.

بعد از خرید اکانت موز پرو و ایجاد کمپین در این سایت  شما می توانید خطاهایی را در سایت خود پیدا کنید که می تواند بر تجربه بازدید کنندگان شما تأثیر بگذارد. مسائل مربوط به محتوا یا ابرداده را پیدا کنید که می تواند به بهبود سئوی کلی سایت شما کمک کند. نمایه بک لینک خود را ارزیابی کنید و فرصتهای ایجاد لینک های خوب برای سایت خودتان را شکار کنید و سریعاً دست به کار شوید.

تحقیق در مورد کلمه کلیدی خود را جمع کنید و دریابید که چه کلمات کلیدی را قبلاً رتبه بندی می کردید و آن ها را مورد ارزیابی قرار دهید. ما حتی می خواهیم داده های Google Analytics را بیابیم تا دریابیم که کدام کلمات کلیدی ترافیک ارگانیک را به سایت شما ارسال می کنند. و قابلیت اتصال گوگل آنالیتیکس به سایت moz  را هم در کمپین ها برایتان فراهم شده است و شما می توانید بر اساس مشخصات خود گزارش تهیه کنید و آنها را به همکاران خود ارسال کنید تا کل تیم شما به خوبی در مورد نحوه فعالیتتان روی سایت آگاه شود.

کمپین های Moz Pro

کمپین های Moz Pro چیست؟

این کمپین ها شامل یک دامنه ردیابی یا URL به علاوه سه وب سایت رقیب هستند. Moz اطلاعات مربوط به این وب سایت ها را در چهار موتور جستجو جمع آوری می کند تا تجزیه و تحلیل و بینش سئو را در اختیار شما قرار دهد. و اگر بخواهم به طور ساده تر این موضوع را بیان کنم سایت ماز با بررسی سایت شما و سایت رقبا به شما پیشنهاد هایی را می دهد که با رعایت آن ها می توانید سئو سایت خودتان را بهبود ببخشید.

هر چند وقت یکبار کمپین های من بروزرسانی می شوند؟

کمپین شما به طور خودکار هر هفته به روز می شود. می توانید برنامه بروزرسانی خود را از داشبورد کمپین بررسی کنید.

آیا می توانم برنامه بروزرسانی کمپین خود را تغییر دهم؟

خیر ، شما نمی توانید بازه زمانی به روزرسانی برای کمپین خود را تغییر دهید ، با این وجود بسته به برنامه و کمک های خود می توانید یک بازخوانی در بخش Site Crawl انجام دهید.

منابع : https://moz.com/help/moz-pro

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *