طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی گامی مؤثر در افزایش اعتبار و ارزشمندی مشاغل فعال در حوزه‌های مختلف محسوب می‌شود. ازاین‌رو امروزه موردتوجه طیف وسیعی از تجار و بازرگانان قرارگرفته است. با نگاهی عمیق به میزان بازاریابی موفق و نفوذی که وب‌سایت‌ها به میان مشتریان دارند، می‌توان آن را یک روش اعتمادسازی قدرتمند نیز به شمار آورد. بدین ترتیب نه‌تنها برندهای مطرح در سطح جهان بلکه شرکت‌های نوپا و تازه تأسیس نیز می‌توانند، به‌راحتی از خدمات چنین سایت‌هایی بهره‌مند شوند. بنابراین باقدرت در سطحی وسیع‌تر برندسازی نموده و در جامعه‌ای بزرگ‌تر به معرفی خود بپردازند. وجود خدمات آنلاین متنوعی که در بستر این سایت‌ها عرضه می‌شود، چنان محبوب و باارزش هستند که به سهولت مشتریان را جذب می‌نمایند.

سفارش طراحی سایت
طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی

قیمت سایت شرکتی

همانطور که می دانید از آنجایی که امکانات و ویژگی های هر وبسایت متفاوت است طراحی وبسایت قیمت کاملاً مشخصی ندارد. اما از آنجایی که بسیاری از ویژگی های سایت های شرکتی تقریباً یکسان است شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا در قسمت سفارش طراحی سایت قیمت مشخصی را برای سایت های شرکتی در نظر گرفته است که می توانید از آن قسمت قیمت دقیق آن را مشاهده بفرمائید. هر شرکت موفقی امروزه حداقل یک وبسایت عالی برای معرفی خدمات و محصولات خودش دارد. دیگر زمان بازاریابی به صورت آنلاین فرا رسیده است، واقعیت ماجرا این است که روش های سنتی دیگر مانند گذشته بازدهی مناسبی ندارند. شما با هزینه بسیار کمتر در فضای آنلاین می توانید بازدهی بسیار بالاتر و بهتری از تبلیغات و … بگیرید. به همین دلیل بیشتر شرکت ها به سراغ طراحی سایت شرکتی حرفه ای برای خود هستند تا بتوانند از این فرصت فوق العاده استفاده کنند و از دیگر شرکت ها جا نمانند. 

ما درباره نحوه فعالیت شما در دنیای واقعی نمی دانیم اما یقیناً هر کسب و کاری با سیاست گذاری درست و اصولی و حضور پر رنگش در دنیای آنلاین می تواند برند خود به شیوه بهتر و نیز به افراد بیشتری معرفی نماید. همچنین در کنار برندسازی خوبی که می کند می تواند تعامل بیشتری هم با مشتری برقرار کند و نیاز های مشتری را به خوبی شناسایی کند. یکی دیگر از ویژگی هایی که طراحی یک سایت شرکتی برای شما ایجاد می کند این موضوع است که بسیاری از هزینه های شما را نیز برای تبلیغات و بازاریابی و دیگر موارد که هر کسب و کاری با آن مواجه است کاهش می دهد و با این وجود شما کسب و کارتان را به افراد بیشتری معرفی کرده اید و آن ها راحت تر به محصولات و خدمات شما اعتماد می کنند. در نتیجه می توان گفت داشتن یک وبسایت برای هر کسب و کاری می تواند یک برگ برنده برای آن باشد.

سفارش طراحی سایت شرکتی

تا به حال بارها این جمله را شنیده اید که می گویند هر کاری را که می خواهی انجام دهی از متخصصان آن کار کمک بگیر. ما مفتخریم که یک تیم با تجربه و حرفه ای داریم که با ارائه خدمات عالی و با کیفیت مثال زدنی به کسب و کارهایی کمک کرده ایم که اکنون سهم زیادی از بازار را بدست گرفته اند و این باعث افتخار ماست. 
آیا از این موضوع آگاه هستید که مخاطبان باتوجه به تعاملی که با خدمات و محصولاتتان برقرار می کنند، تصمیم به استفاده از محصولات و یا خدماتتان می گیرند؟ طراحی سایت شرکتی خلاقانه و حرفه ای شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا باعث اعتماد بیشتر افراد به کیفیت و نحوه عملکردتان می شود که شما را تا حد بسیار زیادی از دیگر کسب و کارها متمایز خواهد کرد.

دنیای مدرن امروز روش‌های کهنه و سنتی قدیمی را نمی‌پسندد و رقابت تنگاتنگ و نفس‌گیر امروزه لزوم مجهز شدن به ابزارهایی قدرتمندتر را می‌طلبد. ازاین‌رو طراحی سایت شرکتی، اپلیکیشن‌های متنوع، نرم‌افزارهای تحت وب و … همگی در راستای رسیدن به اهداف برندها بسیار خوب ظاهرشده‌اند. تمامی کسب‌وکارها برای موفقیت در اهداف تجاری و بازرگانی خود نیازمند طراحی سایت هستند. درواقع بدون یک سایت متمرکز و استاندارد، تقویت برند و تداوم حیات آن برای صنایع مختلف سخت است. با نمایش عملکرد به کمک تصاویر، فیلم‌ها، تولید محتواهای متنی و … مسلماً فعالیت‌های تجاری و بازرگانی بهتر دیده می‌شوند. ازاین‌رو برندهایی که در این صحنه رقابت وارد نشوند، به‌جرئت باید مقدمات حذف و نابودی خود را مشاهده کنند.

دلایل ضرورت کمک گرفتن از یک متخصص در طراحی سایت شرکتی:

به‌واقع طراحی سایت شرکتی که بتواند، امنیت بالا، ارائه ماژول‌های مختلف بر اساس نیازتان، بیشترین بازدید و … را نصیب شما نماید، فقط از عهده مراکز متخصص و حرفه‌ای برمی‌آید. اکنون شرکت‌های بسیاری به عرصه طراحی سایت واردشده‌اند که متناسب باسیاست‌های کاری مشاغل به ارائه پلن های متفاوت حرفه‌ای و ساده می‌پردازند. این پلن‌ها قادر هستند، سایت‌هایی باکیفیت‌های متفاوت و باقدرت جذب مشتری متغیری را ارائه دهند. به‌راستی می‌توان مؤلفه‌هایی چون رابط کاربری مناسب، کدهای استاندارد، طراحی گرافیکی حرفه‌ای و ده‌ها مزیت دیگر را فقط در سایت‌هایی یافت که به دست متخصصان این حوزه پیاده‌سازی شده باشند. در ادامه با دلایل مختلف و ضروری کمک گرفتن از یک متخصص در طراحی سایت شرکتی بیشتر آشنا می‌شویم.

  • صرفه‌جویی در زمان:

بسیاری از شرکت های حاضر در عرصه وب مدعی طراحی سایت شرکتی بوده و گاهاً نیز از عهده آن به‌خوبی برمی‌آیند. ولی وقتی سخن از یک سایت قوی و بهینه‌سازی شده به میان می‌آید، فقط عده معدودی چنین فرآیند سخت و پیچیده‌ای را درنهایت کیفیت به اتمام می‌رسانند. طراحی سایتی متناسب با فناوری‌های تحت وب که بر اساس نیاز مشتریان شما به اجرا درآمده و در کوتاه‌ترین زمان بتواند، فعالیت خود را آغاز نماید، بدون حضور یک گروه متخصص و آشنا به پیچ‌وخم‌های مسیر غیرممکن است.

  • طراحی قابل‌اعتماد:

ایجاد بستری امن و ایمن که بتواند هم برای شما و هم مخاطبانتان سودمند و بی‌ضرر باشد، در حیطه فعالیت‌های یک آشنا به اصول و قواعد جاری در این حوزه است. شما به‌عنوان مدیر یک وب‌سایت تا مدت‌های طولانی و گاهاً چشیدن یک تجربه تلخ، هیچ‌گاه متوجه عدم امنیت سایت خود نخواهید شد. این موضوع برای مشتریان نیز صدق می‌کند. فقط متخصصان می‌توانند، زوایای تاریک موجود را شناسایی و با برطرف ساختن آن، وب‌سایتی آماده حضور در عرصه پر چالش وب را فراهم سازند.

  • دریافت طرح‌هایی به‌روز:

دریافت یک الگوی منحصربه‌فرد که به‌هیچ‌وجه به وب‌سایت‌های موجود در اینترنت شباهت نداشته باشد، یکی دیگر از مزایای مراجعه به مراکز معتبر طراحی سایت شرکتی است. بازار تجارت آنلاین امروزه پر است از وب‌سایت‌هایی که با ظاهری یکسان عرضه می‌شوند. بدین ترتیب کاربران هیچ تجربه کاربری متمایز و شگفت‌انگیزی را مشاهده نکرده و کسالت تنها دست‌مایه آن‌ها از حضور در چنین سایت‌هایی است. حال‌آنکه متخصصان این حوزه با تمرکز بر تمامی اجزای وب‌سایت، طرح‌هایی جدید و مطابق با متدهای روز دنیا را به شما عرضه می‌نمایند.

  • وب‌سایتی با سرعت‌بالا:

افزونه‌ها و سایر ابزارهای مناسبی که عملکرد وب‌سایت شمارا ارتقا داده و سرعت لود آن را در تمامی تجهیزات هوشمند افزایش می‌دهد، در دستان طراحان تخصصی است. این افراد به تک‌تک این سامانه‌ها آشنایی داشته و می‌دانند که کدام مورد با نیاز شما سازگاری بالاتری دارد. ازاین‌رو بارگذاری صفحاتی بدون کوچک‌ترین مشکل و در کوتاه‌ترین زمان از نتایج درخشان انتخاب یک مجری طراحی سایت توانمند است.

  • تعامل‌پذیرتر:

شرکت‌های متخصص طراحی سایت شرکتی به علت همراهی با بسیاری از برندهای فعال در حوزه‌های کاری متفاوت، شناختی بیشتر و فراتر در مورد مشاغل و نیاز آن‌ها دارند. ازاین‌رو بهتر می‌توانند، سایتی تعاملی را برای شما طراحی و اجرا نمایند. بدین ترتیب مشتریانتان اعتماد بیشتری به شما نموده و به علت تعامل راحت‌تر با وب‌سایت، احساس خوشایندی‌تری از آشنایی با شما خواهند داشت.

  • توسعه‌پذیر بودن:

رصد آینده یک حرفه و توجه به نیازهای آن در تجارت‌های آتی و پاسخگویی به آن‌ها فقط در سایه طراحی سایتی باقابلیت توسعه‌پذیری بالا در دسترس است. تمامی کسب‌وکارها تمایل دارند برنامه‌های توسعه‌ای خاصی را دنبال کنند و چشم‌اندازی روشن و واقعی را نسبت به حضور خود در بازار تجارت ترسیم کنند. یک وب‌سایت قدرتمند نه‌تنها در حال حاضر بلکه در آینده نیز به همان کارآمدی می‌تواند، مدیران را برای نیل به اهدافشان یاری رساند.

  • واکنش گرا و ریسپانسیو:

یک مشاور طراحی سایت شرکتی حرفه‌ای می‌داند که مخاطبان سایت‌ها از طریق وسایل هوشمند مختلف در جستجوی شرکت‌ها هستند. ازاین‌رو ریسپانسیو بودن را در ساختار وب‌سایت‌های طراحی‌شده خود اعمال می‌نماید. بدین طریق به کاربران اجازه می‌دهد، آزادانه از تمامی ابزارهای در دسترس برای ورودی بهینه به وب‌سایت‌ها بهره‌مند شوند.

مدت‌زمان لازم برای طراحی سایت شرکتی باکیفیت

درواقع شرکت‌ها با طراحی سایت تمایل دارند یک ویترین عینی و قابل‌لمس را از خدمات خود در مقابل دیدگان مخاطبانشان ترسیم نمایند. ازاین‌رو بسته به میزان، تعداد و گستردگی خدمات آن‌ها طراحی سایت شرکتی زمان می‌برد. شرکت‌های نوپا که خدمات فراوانی را عرضه نمی‌کنند، مسلماً در مدت‌زمان کوتاهی می‌توانند از سایتشان بهره‌برداری نمایند. ولی شرکت‌های بزرگ با پهنه فعالیت وسیع‌تر گاهاً تا یک ماه برای تکمیل پروژه خود باید صبر کنند. البته درخواست یا عدم درخواست افزوده شدن قابلیت‌های متفاوت نیز می‌تواند، این زمان را کم یا زیاد نماید. به‌هرحال یک سایت شرکتی می‌تواند خدمات این برند را بدون محدودیت زمان و مکان در اختیار متقاضیان قرار دهد. ازاین‌رو هرچه زمان و انرژی بابت آن صرف شود، به نظر بهینه و به‌صرفه است.

مزایای طراحی سایت شرکتی

نمونه سایت شرکتی

همچنین در بخش نمونه کارهای ما می توانید نمونه سایت شرکتی، فروشگاهی و دیگر وبسایت هایی که توسط متخصصان طراحی شرکت ما پیاده سازی شده است را مشاهده بفرمائید. برای سفارش سایت شرکتی نیز می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید و هر سوالی دارید با ما در میان بگذارید.