شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا در طی سال های گذشته توانسته به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت معرفی شود و نمونه کارهای بسیار موفقی را نیز در طی این مدت از خود به جای بگذارد. در این راستا باید بگوییم که طراحی سایت حقوقی از جمله خدمات این شرکت می باشد که در جذب مشتریان برای وکلا یا موسسات حقوقی بسیار موفق بوده است. حتی این امکان برای شما وجود دارد که با کمک طراحی سایت مشاوره‌ای حقوقی، کاربران زیادی را به سمت کسب و کار خود جذب نمائید.

با این اوصاف اگر علاقمند به داشتن سایت حقوقی هستید توصیه می کنیم در ادامه این محتوا با ما همراه باشید زیرا درنظر داریم توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم.

از طراحی سایت حقوقی چه میدانید؟

یکی از پیش نیازهای وکلا و حتی موسسات حقوقی را میتوان طراحی سایت دانست. زمانی که کاربران اینترنتی افزایش پیدا می کنند، برای رفع نیازهای خود به سراغ موتورهای جستجوگر همچون گوگل می روند، اینجاست که نیاز در اختیار داشتن سایت حقوقی احساس می شود زیرا میتواند مخاطبان را به سمت آنها بکشاند و در نتیجه به یک مشتری بالقوه تبدیل نماید. طبق تحقیقاتی که در این راستا صورت گرفته، درصد بالایی از مردم به واسطه پیدا کردن یک وکیل خبره و حتی دفتر حقوقی معتبر به سرعت وارد اینترنت می شوند و حتی دیگر تلاشی برای پرس و جو میان اقوام و دوستان و آشنایان نمی کنند. همین مسئله میتواند یک فرصت فوق العاده برای فعالان این حوزه باشد زیرا اگر به جذب مشتری بیشتر فکر می کنند بهترین گزینه سفارش طراحی سایت می باشد.

چگونگی طراحی سایت حقوقی

وقتی صحبت از طراحی وبسایت می شود باید بدانید که اصولی وجود دارد. اصولی که کمک کند تا کاربران بیشتری به سایت مراجعه نمایند.

شرکت های طراحی سایت نباید فراموش کنند که اگر میخواهند کاربران بیشتری را جذب کنند برای طراحی سایت حقوقی باید مطابق با چارچوب های معین و خاصی پیش بروند. این اصول عبارتند از:

نمایش رزومه و یا نوع فعالیت وکلا

از جمله بخش های مهمی که باید در طی طراحی به آن اهمیت ویژه ای داده شود، ساخت محیطی مناسب در سایت با هدف به نمایش در آوردند رزومه کامل وکلا یا دفتر حقوقی می باشد. این مسئله کمک کند تا به کاربران نشان دهید که وکیل مربوطه با چه کیفیتی به انجام کارها می پردازد و از چه رزومه ای برای برطرف کردن مشکلات حقوقی برخوردار است. زمانی که یک وکیل از رزومه باکیفیت و تجربه بالایی برخوردار باشد مطمئنا شانس بیشتری برای دیده شدن و رسیدن به موفقیت بیشتر برخوردار است.  پس در حین طراحی سایت حقوقی فراموش نکنید که معرفی کامل وکلا یا موسسه حقوقی در یک صفحه مجزا و درج تمامی نکات مهمی که در آن خبره هستند از جمله موارد مهم حین طراحی به شمار می آید.

قابلیت ارتباط آنلاین با مشتریان

اکثریت مردم زمانی که با مشکلی در زندگی خود روبرو می شوند، به دنبال سایتی می روند تا بتوانند با بازگو کردن مشکلات خود به سرعت جوابی قانع کننده و راه حلی معقول پیدا کنند. طبق آمارها 80درصد افرادی که از مشاوره حقوقی نتایج خوبی دریافت کرده اند، به مشتریان آن موسسه حقوقی تبدیل شده و درخواست وکیل کرده اند. از همین رو زمانی که قابلیت ارتباط آنلاین با مشتریان را در حین طراحی سایت حقوقی درنظر بگیرید میتوانید از آن برای جلب اعتماد مخاطب استفاده کرده و در نهایت آنها را به مشتریان دائمی تبدیل نمائید.

مقالات و به روزترین اخبار حقوقی

از دیگر امکاناتی که میتوانید در حین طراحی سایت حقوقی برای آن در نظر بگیرید؛ صفحه ای اختصاصی برای به روزترین اخبار و مقالات مرتبط در حوزه حقوقی است. همانطور که میدانید موتورهای جستجوگر گوگل برای محتوا اهمیت ویژه ای قائل هستند و آن را لازمه بیزینس و کسب و کارهای آنلاین میدانند. پس قبل از هر چیزی مشخص کنید که میخواهید صفحه مربوطه در کدام بخش قرار داشته باشد تا متخصص اقدامات اولیه را آغاز کند.

قابلیت پرداخت آنلاین

از جمله پیش نیازهایی که همواره باید برای سایت حقوقی و یا موسسات حقوقی در حین طراحی سایت مورد توجه قرار گیرد؛ در اختیار داشتن قابلیت پرداخت آنلاین است. این روزها به واسطه ویروس کرونا و البته ازدحام کاری افراد ترجیح می دهند تا به صورت آنلاین، جلسه مشاوره ای را با وکیل مربوطه ترتیب دهند و حتی به صورت آنلاین وکالت خود را به شخصی واگذار نمایند. شما با داشتن درگاه پرداخت آنلاین در وب سایت خود، به راحتی این نیاز را برطرف کنید.

هزینه طراحی سایت حقوقی

یکی از مسائلی که همواره از جانب وکلا و مشاوران حقوقی مطرح می شود بحث هزینه های طراحی سایت است. در این راستا باید بگوییم برای تعیین قیمت نهایی عوامل بسیار زیادی دخیل هستند. از جمله این موارد میتوان به نوع طراحی اینکه اختصاصی باشد یا قالب های آماده اشاره کرد. البته انواع دیگری از طراحی نیز وجود دارد.

هرچند که معمولا برای سهولت کار و به دست آوردن آماری دقیق از هزینه طراحی سایت حقوقی توصیه می شود به بخش تماس با ما مراجعه کنید تا کارشناسان شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا توضیحاتی خدمت شما ارائه می دهند. همچنین میتوانید جلسه ای را تشکیل دهید تا به صورت حضوری نسبت به تمام موارد اطلاعات کاملی بدست آورید.

کلام آخر

در این مقاله به طور کامل در رابطه با طراحی سایت حقوقی و مواردی که در حین طراحی آن باید مدنظر قرار داده شود توضیحاتی خدمت شما ارائه دادیم. با این حال همواره سوالاتی وجود دارد که ذهن مخاطبان را به خود مشغول می کند. از همین رو توصیه می کنیم به بخش تماس باما مراجعه کنید تا کارشناسان ما اطلاعات کاملی در این راستا در اختیار شما قرار دهند.