طراحی سایت حقوقی

یکی از پیش نیازهای وکلا و حتی موسسات حقوقی را میتوان طراحی سایت دانست. زمانی که کاربران زمان زیادی را در اینترنت سپری می کنند برای رفع نیازهای خود به سراغ موتورهای جستجوگر همچون گوگل می روند، اینجاست که نیاز در اختیار داشتن سایت حقوقی احساس می شود زیرا میتواند مخاطبان را به سمت آنها بکشاند و در نتیجه به یک مشتری بالقوه تبدیل نماید. اگر می خواهید وکیلی سرشناس باشید و یا موسسه حقوقی شما در همه جا نام آشنا و معتبر باشد نیازمند طراحی سایت حقوقی باکیفیت هستید. واقعیت ماجرا این است که هر وبسایتی نمی تواند باعث موفقیت شما در فضای اینترنت به خصوص با این رقابتی که روز به روز در حال افزایش است شود. پس باید به دنبال یک سایت حرفه ای باشید که تمامی نیاز های شما را مرتفع سازد. طبق تحقیقاتی که در این راستا صورت گرفته، درصد بالایی از مردم به واسطه پیدا کردن یک وکیل خبره و حتی دفتر حقوقی معتبر به سرعت وارد اینترنت می شوند و حتی دیگر تلاشی برای پرس و جو میان اقوام و دوستان و آشنایان نمی کنند. همین مسئله میتواند یک فرصت فوق العاده برای فعالان این حوزه باشد زیرا اگر به جذب مشتری بیشتر فکر می کنند بهترین گزینه سفارش طراحی سایت می باشد. 

امکانات طراحی سایت حقوقی

وقتی صحبت از طراحی وبسایت می شود باید بدانید که اصولی وجود دارد که در موفقیت آن وبسایت موثر است. اصولی که کمک کند تا کاربران بیشتری به سایت مراجعه نمایند و از بودن در آن وبسایت حس خوشایندی دریافت نمایند. قبل از هر چیزی در سفارش طراحی سایت حقوقی باید به نیاز های کاربران آن وبسایت توجه کافی داشت. شبکه های اجتماعی، وبسایت و … همگی می توانند برای وکلا و موسسات حقوقی و یا هر کسب و کار دیگری اشتغال ایجاد کند اما باید بتواند در همان مرحله اول کاربر را جذب کند. یک طراحی وبسایت خوب قبل از هر چیزی برای جذب کاربر باید جذاب باشد و به نیاز کاربر پاسخ خوبی بدهد. یک طراحی وبسایت خوب می تواند در مرحله ابتدایی اعتماد ایجاد کند و بالعکس آن هم وجود دارد، تا به حال وبسایت های زیادی احتمالاً دیده اید که طراحی خیلی بدی داشتند و به محض ورود به آن سایت بلافاصله از آن خارج شدید و یا در نهایت اعتمادتان برای خرید جلب نشده است. شرکت های طراحی سایت نباید فراموش کنند که اگر میخواهند کاربران بیشتری را جذب کنند برای طراحی سایت حقوقی باید مطابق با چارچوب های معین و خاصی پیش بروند. این اصول عبارتند از:

نمایش رزومه و یا نوع فعالیت وکلا یا مؤسسات حقوقی

از جمله بخش های مهمی که باید در طی طراحی به آن اهمیت ویژه ای داده شود، ساخت محیطی مناسب در سایت با هدف به نمایش در آوردند رزومه کامل وکلا یا دفتر حقوقی می باشد. این مسئله کمک کند تا به کاربران نشان دهید که وکیل مربوطه با چه کیفیتی به انجام کارها می پردازد و از چه رزومه ای برای برطرف کردن مشکلات حقوقی برخوردار است. زمانی که یک وکیل از رزومه باکیفیت و تجربه بالایی برخوردار باشد مطمئنا شانس بیشتری برای دیده شدن و رسیدن به موفقیت بیشتر برخوردار است.  پس در حین طراحی سایت حقوقی فراموش نکنید که معرفی کامل وکلا یا موسسه حقوقی در یک صفحه مجزا و درج تمامی نکات مهمی که در آن خبره هستند از جمله موارد مهم حین طراحی به شمار می آید.

قابلیت ارتباط آنلاین با مشتریان

اکثریت مردم زمانی که با مشکلی در زندگی خود روبرو می شوند، به دنبال سایتی می روند تا بتوانند با بازگو کردن مشکلات خود به سرعت جوابی قانع کننده و راه حلی معقول پیدا کنند. طبق آمارها 80درصد افرادی که از مشاوره حقوقی نتایج خوبی دریافت کرده اند، به مشتریان آن موسسه حقوقی تبدیل شده و درخواست وکیل کرده اند. از همین رو زمانی که قابلیت ارتباط آنلاین با مشتریان را در حین طراحی سایت حقوقی درنظر بگیرید میتوانید از آن برای جلب اعتماد مخاطب استفاده کرده و در نهایت آنها را به مشتریان دائمی تبدیل نمائید. لحظه ای خودتان را به جای مخاطبان قرار دهید، تصور کنید شخصی وارد چندین وبسایت حقوقی می شود اما در یکی از این وبسایت ها تنها پشتیبانی خوبی ارائه می شود و به خوبی با مخاطبان تعامل برقرار می کند. در این هنگام معمولاً کاربر وبسایت های دیگر را مشاهده نمی کند و در این وبسایت می ماند و همچنین به شما نیز اعتماد بیشتری خواهد کرد و در مدت زمان کمتری می توانید اعتماد کاربران وبسایتتان را جذب کنید.

مقالات (انتشار به روزترین اخبار حقوقی)

از دیگر امکاناتی که میتوانید در حین طراحی سایت حقوقی برای آن در نظر بگیرید؛ صفحه ای اختصاصی برای به روزترین اخبار و مقالات مرتبط در حوزه حقوقی است. همانطور که میدانید موتورهای جستجوگر گوگل برای محتوا اهمیت ویژه ای قائل هستند و آن را لازمه بیزینس و کسب و کارهای آنلاین میدانند. شما با انتشار به روزترین اخبار حقوقی در وبسایت خود عملاً می توانید ترافیک بسیار زیادی از طریق موتورهای جستجو دریافت کنید و این برای هر کسب و کار آنلاینی می تواند بسیار عالی باشد و آن کسب و کار را متحول کند. بسیاری از افراد مشکلات حقوقی خود را در اینترنت جستجو می کنند و اگر شما در قالب مقاله این کمی به آن ها توضیح دهید قطعاً جدای این موضوع که ورودی سایتتان افزایش پیدا می کند، برای حل مشکلات حقوقی خودشان نیز با شما و مؤسسه حقوقی تان تماس می گیرند و اگر به خوبی در این زمینه عمل کنید شاید نیازی به کانال های بازاریابی دیگر نداشته باشید. پس قبل از هر چیزی مشخص کنید که میخواهید صفحه مربوطه در کدام بخش قرار داشته باشد تا متخصص طراحی وبسایت اقدامات اولیه را آغاز کند. 

قابلیت پرداخت آنلاین

از جمله پیش نیازهایی که همواره باید برای سایت حقوقی و یا موسسات حقوقی در حین طراحی سایت مورد توجه قرار گیرد؛ در اختیار داشتن قابلیت پرداخت آنلاین است. این روزها به واسطه ویروس کرونا و البته ازدحام کاری افراد ترجیح می دهند تا به صورت آنلاین، جلسه مشاوره ای را با وکیل مربوطه ترتیب دهند و حتی به صورت آنلاین وکالت خود را به شخصی واگذار نمایند. شما با داشتن درگاه پرداخت آنلاین در وب سایت خود، به راحتی این نیاز را برطرف کنید. هنگام طراحی سایت حقوقی اگر قابلیت پرداخت آنلاین را نیز به وبسایتتان اضافه نمائید یک قدم جلوتر از دیگر مؤسسات حقوقی خواهید بود. اگر می خواهید در فضای اینترنت بسیار موفق عمل کنید و جایگاه بهتری در نتایج جستجو داشته باشید باید کمی بهتر از رقبا باشید. 

طراحی سایت حقوقی شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا

چرا باید طراحی وبسایت حقوقی را به شرکت ما بسپارید؟

شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا در طی سال های گذشته توانسته به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت معرفی شود و نمونه کارهای بسیار موفقی را نیز در طی این مدت از خود به جای بگذارد. در این راستا باید بگوییم که طراحی سایت حقوقی از جمله خدمات این شرکت می باشد که در جذب مشتریان برای وکلا یا موسسات حقوقی بسیار موفق بوده است. حتی این امکان برای شما وجود دارد که با کمک طراحی سایت مشاوره‌ای حقوقی، کاربران زیادی را به سمت کسب و کار خود جذب نمائید. اگر علاقمند به داشتن سایت حقوقی هستید باید به موارد فنی آن نیز توجه داشته باشید. موارد فنی در طراحی وبسایت اهمیت بسیار زیادی دارند و در موفقیت یک سایت تأثیر بسیار زیادی می گذارند. قطعاً اکثر افراد بعد از طراحی به سراغ جذب ترافیک از طریق موتورهای جستجو و دیگر کانال های بازاریابی می روند. ساختار و موارد فنی یک سایت مانند زیربنا یک خانه می باشند، هر چه بنای بهتری داشته باشد طبیعتاً خانه شما نیز مستحکم تر است و به این راحتی خراب نمی شود. ما به ساختار و موارد فنی سایت شما اهمیت می دهیم و فقط ظاهر برایمان اهمیت ندارد.

سئو سایت حقوقی

تا چه حد با سئو آشنایی دارید. آیا می دانید سئو یکی از بهترین کانال های بازاریابی برای اکثر شرکت های نوین محسوب می شود. SEO به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو می باشد. یکی از مهمترین کارها برای اینکه سایت شما به یکی از بهترین سایت های حقوقی تبدیل شود این است که بتوانید در کلمات کلیدی که جستجو زیادی دارد و برای شما پولساز هستند در گوگل یا هر موتور جستجوگر دیگری رتبه بگیرید. کافی است بدانید کلمات کلیدی حوزه کاری شما در گوگل چقدر جستجو می شود تا سئو سایت حقوقی را جدی بگیرید و بلافاصله بعد از طراحی سایت به سراغ آن بروید. برخی از مشتریان شما می تواند بسیاری از شرکت ها و کسب و کارهایی باشند که به دنبال یک وبسایت حقوقی می گردند که فعالیت های حقوقی کسب و کارشان را به شما بسپارند. شما زمانی می توانید بسیاری از این مشتریان را به وبسایتتان هدایت کنید که به کمک سئو یا دیگر روش های تبلیغاتی وارد وبسایتتان کنید.

هزینه طراحی سایت حقوقی

یکی از مسائلی که همواره از جانب وکلا و مشاوران حقوقی مطرح می شود بحث هزینه های طراحی سایت است. در این راستا باید بگوییم برای تعیین قیمت نهایی عوامل بسیار زیادی دخیل هستند. از جمله این موارد میتوان به نوع طراحی اینکه اختصاصی باشد یا قالب های آماده اشاره کرد. البته انواع دیگری از طراحی نیز وجود دارد. هرچند که معمولا برای سهولت کار و به دست آوردن آماری دقیق از هزینه طراحی سایت حقوقی توصیه می شود به بخش تماس با ما مراجعه کنید تا کارشناسان شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا توضیحاتی خدمت شما ارائه می دهند. هزینه طراحی سایت حقوقی بر اساس ایده ای که در ذهن دارید و امکانات ویژه ای که می خواهید به سایت اضافه کنید کاملاً مشخص نیست. اما اگر امکانات مشخصی که برای اینگونه وبسایت ها تعیین شده و ساختار مناسبی که برای آن ها در نظر گرفته شده نیاز شما را رفع می کنید می توانید همین حالا از هزینه و مبلغ دقیق آن آگاه شوید. 

کلام آخر

در این مقاله به طور کامل در رابطه با طراحی سایت حقوقی و مواردی که در حین طراحی آن باید مدنظر قرار داده شود توضیحاتی خدمت شما ارائه دادیم. با این حال همواره سوالاتی وجود دارد که ذهن مخاطبان را به خود مشغول می کند. از همین رو توصیه می کنیم با ما تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان ما اطلاعات کاملی در این راستا در اختیار شما قرار دهند.