سفارش طراحی سایت با وردپرس

سفارش طراحی سایت با وردپرس

سفارش طراحی سایت با وردپرس

در حال حاضر در دنیایی زندگی می‌کنیم که به طور فزاینده‌ای شاهد گستردگی و تنوع فعالیت‌های افراد و بنگاه‌های کوچک و بزرگ اقتصادی هستیم. در این راستا ظهور اینترنت نیز باعث شده تا کسب‌وکارهای جدید و متنوعی به دنیا معرفی شود و چنان تغییراتی را نه تنها در کسب‌وکارها و چگونگی فروش به وجود آورد بلکه سبک زندگی افراد را نیز دستخوش تغییرات بزرگی نماید. حتما متوجه شده‌اید که امروزه بسیاری از شرکت‌ها به سمت دیجیتالی شدن حرکت می‌کنند و در تلاش‌اند تا با راه‌اندازی وب‌سایتی متناسب با کسب‌وکارشان در دنیای دیجیتالی جایگاهی متناسب برای خود دست‌وپا نمایند. درواقع اگر اکنون نتوانید یک کسب‌وکار اینترنتی داشته باشید به مرور باید فاتحه آن کسب‌وکار را بخوانید. پس سفارش طراحی سایت با وردپرس باید یکی از الزامات کار صاحبان سرمایه و شرکت‌ها برای بقا و ادامه حیات باشد.

امروزه وب‌سایت‌ها جزء ابزارهایی به شمار می‌آیند که تنها با اتصال به شبکه گسترده جهانی این امکان را به افراد میدهد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و نسبت به تمامی اطلاعات و اخبار مطلع شوند. همین وب‌سایت‌هاست که منجر به بروز خلاقیت‌های گسترده و ظهور کسب‌وکارهای مختلف و متنوع شده است. هر چند روند رو به رشد حضور کاربران در اینترنت را در این خلاقیت‌ها نمی‌توان نادیده گرفت. اگر جزء علاقمندان به حضور در دنیای دیجیتال هستید و می‌خواهید وب‌سایتی را برای کسب‌وکار خود راه‌اندازی کنید مطمئنا به طراحی سایت نیاز دارید. در ادامه نکاتی را در این راستا شرح خواهیم داد. با ما همراه باشید.

چرا باید سفارش طراحی سایت با وردپرس بدهیم؟

اصلی‌ترین هدفی که باعث می‌شود صاحبان مشاغل به سراغ راه‌اندازی وب‌سایت بروند؛ معرفی کسب‌وکارشان است. هیچ اهمیتی ندارد که کسب‌وکار شما کوچک و یا دور از دسترس دیگران است زیرا وجود وب‌سایتی موفق به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید طیف گسترده‌ای از کاربران را به سمت خود جذب کرده و به همان نسبت فروش محصولات و خدمات‌تان را گسترش دهید. شما با راه‌اندازی وب‌سایت هیچ مرز و محدودیتی برای خود قائل نخواهید شد و به عبارتی زمان و مکان را نادیده خواهید گرفت و فارغ از مرزهای جغرافیایی در تلاش برای ارائه خدمات و محصولات هستید.

با توجه به آمار منتشر شده در حال حاضر، سفارش طراحی سایت با وردپرس دیگر یک ابزار اولیه و ضروری شناخته نمی‌شود، بلکه ابزاری لوکس به شمار می‌آید که میتواند در افزایش اعتبار کسب‌وکار شما حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. با کمک این ابزار صاحبان مشاغل می‌توانند اعتماد مشتریان بیشتری را جلب کرده و آن‌ها را از مشتریان بالقوه به مشتریان واقعی تغییر دهد. همچنین به کاربران کمک می‌کند تا اطلاعات بیشتری در رابطه با کسب‌وکار شما بدست آورند و پای ثابت محصولات و خدمات شما باشند. اگر بتوانید یک پشتیبانی قوی برای سایت خود دست‌وپا کنید که تقریبا نصف را رفته‌اید، زیرا مخاطبان شرکت‌هایی که ارتباطی دوستانه و پشتیبانی قوی برای کاربران به وجود می‌آورند را قابل اعتمادتر می‌دانند.

مسئله دیگری که به چرایی سفارش طراحی سایت با وردپرس ارتباط دارد، بروزرسانی مداوم وب‌سایت است. به عبارتی اگر شما بتوانید مطالب جدید و اخبار روز دنیا را در سایت خود بارگذاری به نوعی به مخاطب احترام گذاشته و آنها را به عضوی ثابت از سایت‌تان تبدیل کرده‌اید. دقت داشته باشید که این اطلاعات باید به روز باشد و به مخاطبان اثبات کند که دانش شرکت بر پایه علم روز دنیا پیش می رود. علاوه بر این به روز رسانی وب سایت بسیار آسان‌تر از به‌روزرسانی و ایجاد تغییرات در انواع دیگر ابزار های تبلیغاتی مانند کاتالوگ ها و بروشورهاست.

با این حال یکی از مسائلی که ممکن است ذهن صاحبان شرکت‌ها را در راستای سفارش طراحی سایت به خود مشغول کند، هزینه‌های انجام این کار است. باید بدانید که این هزینه‌ها با توجه به اقدامات و برنامه‌هایی که برای سایت خود دارید کاملا متفاوت است. شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا میتواند این کار را با هزینه‌ای کاملا مقرون به صرفه برای شما انجام دهد. اما قبل از هر چیزی باید بدانید که وب‌سایت این امکان را به شما می‌دهد تا در دراز مدت به عنوان یک برند در سطح بین‌المللی شناخته شوید و از آن به عنوان ابزاری برای تبلیغ کسب‌وکار و بنگاه های اقتصادی کوچک و بزرگ دیگر نیز استفاده نمائید.

سفارش طراحی سایت با وردپرس

بهینه سازی سایت در حین طراحی

قبل از اینکه به سراغ سفارش طراحی سایت با وردپرس بروید باید به این مسئله آگاه باشید که بهینه‌سازی سایت یکی از مهم‌ترین مواردی‌ست که می‌تواند کسب‌وکار شما را به موفقیت برساند. امروزه ما هر چیزی را که میخواهیم تنها با یک جستجوی کوتاه میتوانیم در اینترنت پیدا کنیم. اینجاست که بهینه‌سازی سایت با توجه به الگوریتم‌های موتورهای جستجوگر مثل گوگل اهمیت پیدا می‌کند. زیرا بهینه‌سازی از همان اولین گام طراحی سایت و برنامه‌نویسی آغاز می‌شود.

همانطور که قبلا به این موضوع اشاره کردیم؛ اصلی‌ترین هدف شرکت‌ها از طراحی سایت، معرفی کسب‌وکارشان در سطح جهانی است. آنها همچنین برای ماندگاری در رقابت بی‌رحم دنیا به یک وب سایت حرفه ای نیاز دارند تا برند خود را تقویت نمایند. میتوان به جرات ادعا کرد که یک وب سایت تنها مجموعه‌ای از کلمات پیرامون فعالیت‌های آن شرکت نیست بلکه نشان از عملکرد تجاری و بازرگانی آن شرکت دارد که میتواند به وسیله تصاویر یا فیلم‌های مختلف تجاری به تصویر درآید. با قراردادن رزومه مدیران و نمونه‌هایی از پروژه‌های موفق اجرا شده توسط شرکت نیز میتوان بسیار قدرتمندتر از رقبا عمل نمود. در غیراینصورت نمی‌توانید اطمینان داشته باشید که در دنیایی که رقبای‌تان روز به روز در حال پیشرفت و فراهم آوردن شرایطی برای حضوری پررنگ در دیجیتال مارکتینگ هستند، شما نیز بتوانید به مشتریان واقعی دست پیدا کنید و جایگاهی متناسب با برندتان بدست آورید. بنابراین زمانی که یک شرکت با طراحی سایت شرکتی بتواند میان مشتری بالقوه و کسب و کار خود ارتباط و تعامل ایجاد کند تبدیل به یک مزیت رقابتی خواهد شد. مزیتی که شاید رقبا با نادیده گرفتن آن ضررهای بزرگی را متحمل شوند.

خوشبختانه این کار توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا در بهترین شرایط صورت می‌گیرد و شما با خیالی آسوده می‌توانید طراحی سایت با وردپرس خود را به آنها بسپارید.

متخصصان و فعالان این شرکت تلاش می‌کنند تا با عملکردشان بهترین سایت را با توجه به سلیقه شما طراحی نمایند.

اولین بررسی‌ ها برای سفارش سایت

همانطور که میدانید امروزه روش‌های مختلفی برای طراحی سایت به دنیا معرفی شده است. همین مسئله کار را برای افراد خصوصا آن دسته از کسانی که فکر سفارش طراحی سایت با وردپرس را در سر می‌پرورانند سخت می‌کند. اما نکته اینجاست که همواره توصیه می‌شود قبل از هرگونه سفارش، نیازهای خودتان را مشخص کرده و سپس متناسب با آن بهترین تصمیمات را اتخاذ نمائید تا سرتان کلاه نرود. با این تفاسیر شاید بد نباشد به شما بگوییم که انتخاب روشی مناسب برای طراحی سایت، به چند مورد اساسی بستگی دارد. به همین دلیل است که اکثرا متقاضیان، قبل از هرگونه ثبت سفارش با طراح سایت جلسه مشاوره‌ای را ترتیب داده و نسبت به تمامی این موارد اطلاعاتی کامل بدست می‌آورند و حتی مواردی که مدنظرشان دارند را به طراح ابلاغ می‌کنند تا نه تنها نظرات و پیشنهادات او را دریافت کنند بلکه نسبت به هزینه‌های نهایی نیز آگاه شوند.

آیا می‌دانید که در بررسی‌های اولیه سفارش طراحی سایت با وردپرس، چه مواردی به چشم می‌خورد؟

چه نیازها و انتظاراتی دارید؟

از مهم‌ترین مواردی که در حین طراحی سایت باید به آن پرداخته شود، مشخص کردن نیازهای مشتریان است. درواقع تا زمانی که شما به عنوان مشتری ندانید که چه چیزهایی را مدنظر دارید و از طراح سایت چه انتظاراتی دارید، وی نمیتواند به شما کمک کند. اغلب این مسائل در جلسات مشاوره مشخص می‌شود. پس قبل از هر چیزی یک ورق کاغذ سفید بردارید و تمامی مواردی که برای سایت‌تان می‌خواهید را بر روی آن بنویسید. از هیچ چیزی دریغ نکنید.

یادتان نرود که این کاغذ را باید در جلسه مشاوره با خود به همراه داشته باشید.

وسعت کارتان و توسعه پذیر بودن آن را حدس بزنید

به گفته بسیاری از افراد، زمانی که نیازهایتان را برای سفارش طراحی سایت با وردپرس مشخص می‌کنید، به نوعی نیمی از راه را رفته‌اید و تقریبا برای شما کاملا مشخص شده که بهینه‌ترین حالت طراحی وب سایت کدام است. البته برخی از شرکت‌های بزرگ و سازمان‌ها و البته مشتریان تمایل دارند تا سرمایه‌گذاری‌های بزرگی بر روی سایت خود انجام دهند و برنامه‌های بلند مدتی را برای کسب‌وکار اینترنتی خود تدارک دیده‌اند. باید بگوییم که این مسائل در شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا کاملا جا افتاده است و در حین طراحی سایت شرایطی را فراهم می‌آورد تا امکان هرگونه توسعه در آینده برای کسب‌وکارها وجود داشته باشد. هر چند هستند افرادی که در ابتدا فکرهای بزرگی ندارند و صرف میخواهند سایتی برای شرکت خود دست‌وپا نمایند. اما دیری نمی‌گذرد که پیشرفت علم و تکنولوژی بر آن‌ها چیره شده و درهای جدیدی از پیشرفت را به روی آن‌ها باز می‌کند و چه بسا که گسترش سایت یکی از آن‌ها باشد.

بودجه ای برای سفارش طراحی سایت درنظر بگیرید

همه ما دوست داریم که سایتی با بهترین امکانات و در بهترین شرایط داشته باشیم. به نوعی میخواهیم کمال‌گرایی را به درجه اعلاء برسانیم. هر چند این مسئله در حین طراحی سایت امکان‌پذیر است. اما آیا به مسائلی همچون هزینه‌ها و بودجه شرکت و خودتان فکر کرده‌اید؟ آیا می‌دانید هر کدام از آپشن‌هایی که اضافه می‌کنید هزینه طراحی سایت را افزایش می‌دهد؟ به همین دلیل قبل از هر گونه سفارش طراحی سایت با وردپرس به این مسئله کامل اشراف داشته باشید. البته راهکارهایی وجود دارد که میتواند منجر به کاهش هزینه‌ها شود. اما آیا بر روی تمامی پروژه‌ها نتیجه بخش است؟ تا زمانی که بودجه‌تان را مشخص نکرده‌اید نمیتوانید در رابطه با سطح توقعاتتون صحبت کنید.

سفارش طراحی سایت با وردپرس

نکاتی کمتر گفته شده در حین سفارش طراحی سایت

هر چقدر که از مراحل مختلف سفارش طراحی سایت با وردپرس می‌گذریم، می‌بینیم باز هم مواردی وجود دارد که بسیار پراهمیت می‌باشند و گذشتن از آن‌ها می‌تواند پروژه، آینده شرکت و کسب‌وکار را دستخوش تغییرات کند. از طرفی دیگر توجه به این نکات و پراهمیت شمردن آن‌ها کمک می‌کند تا در نهایت سایتی قوی برای شروع فعالیت در اختیار داشته باشید و بتوانید نظر کاربران بیشتری را به سمت خود جلب نمائید. این نکات عبارتند از؛

  • هیچ اهمیتی ندارد که کسب‌وکاری نوپا و یا شرکتی با سابقه هستید در هر صورت تلاش کنید در حین سفارش طراحی سایت، سایت اختصاصی خود را راه‌اندازی کنید و به دنبال سایت‌های آماده نروید.
  • پس از مشخص کردن نیازها، بودجه و آپشن‌هایی که در سایت مدنظر دارید، باید به طراحی گرافیکی سایت اهمیت دهید. درواقع تا حد امکان از طیف رنگی مناسب استفاده کنید. این کار را میتوانید به کارشناسان و گرافیست‌های شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا بسپارید و مطمئن باشید که از پس انجام این کار به خوبی برمی‌آیند.
  • اگر درنظر دارید تا طراحی سایت شما به صورت کدنویسی انجام شود، باید انجام این کار را به برنامه‌نویسی قهار بسپارید تا نسبت به اصول و قواعد و استانداردها آشنایی کاملی داشته باشد.
  • حتما برای سایت خود از کدنویسی واکنش گرا (Responsive) بهره بگیرید. این امر به شما کمک می‌کند تا سایت‌تان در تمامی پلتفرم‌ها و با هر فونت و سایزی که موجود است به نمایش درآید.
  • هیچ گاه نباید بروزرسانی سایت را پشت گوش بیاندازید. اگر می‌خواهید کسب‌وکاری موفق داشته باشید باید بدانید که انجام این کار حتی از نفس کشیدن هم واجب‌تر است. تا حد امکان سعی کنید اخبار، مقالات و محصولاتی را به انتشار بگذارید تا پویایی و زنده بودن سایت را به مخاطب نشان دهد.
  • همیشه از حاشیه دوری کنید. اکثر سایت‌های موفق به آرامی و دور از هرگونه حاشیه در حال انجام کارهایشان و دریافت سفارشات مختلف هستند. راه آنان را در پیش گیرید.
  • همانطور که میدانید موتورهای جستجوی گوگل از جمله هوشمندترین ربات‌های جهان را در اختیار دارند و در کسری از ثانیه میتواند محتوای کپی شما را تشخیص دهد. از همین‌رو اگر نمیخواهید که سایت‌تان دچار افت شود و یا در لیست پنالتی گوگل قرار نگیرد از کپی کردن مطالب، از سایت‌های دیگر دست بردارید. این کار هیچ سودی را برای شما به همراه ندارد.
  • تمام تلاش خود را به کار گیرید تا کاربر را در سریع‌ترین زمان و ساده‌ترین راه به اهدافش برسانید.

شاید با خود فکر کنید که رعایت تمامی این نکات کاری بسیار سخت و طاقت‌فرساست. اما باید بدانید که شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا میتواند شرایطی را برای شما فراهم آورد تا با قدرت به سمت موفقیت قدم بردارید و به رونق تجاری دست پیدا کنید.

چه کسانی را برای طراحی سایت با وردپرس انتخاب کنیم؟

اگر تاکنون موفق به ثبت سفارش طراحی سایت با وردپرس نشده‌اید، باید بگوییم که هر شخصی میتواند تجربیات خوب و بدی از شرکت‌های فعال در این حوزه داشته باشد. بسیاری از مطرح‌ترین شرکت‌ها هم اغلب مشاهده شده که بدقولی‌هایی داشته‌اند و در تایم و موعد مشخص شده سایت را تحویل نداده‌اند و یا باگ‌هایی در سایت موجود بوده که از چنین شرکتی بعید به شمار می‌آمد. اما نمیتوان بر این اساس تصمیماتی هیجانی گرفت و یا انجام طراحی سایت را صرفا از طریق نتایج گوگل به شرکت‌ها سپرد. یکی از مواردی که بسیار کمک‌کننده به شمار می‌آید، مشورت گرفتن از دوستان و آشنایان است. خصوصا کسانی که در گذشته سفارش طراحی سایت داده‌اند. شما می‌توانید برگه سفیدی را که از نیازها، انتظارات، بودجه و سوالات و.. پر کرده‌اید را نزد آن‌ها ببرید و تا جایی که اطلاعات دارند از آن‌ها سوال بپرسید. شاید این کار کمی غیرمعمول و غیرحرفه‌ای باشد اما وقتی صحبت از کسب‌وکارها و پیشرفت به میان می‌آید خیلی از مسائل نادیده گرفته می‌شود.

راه دیگر، مراجعه به شرکت‌هایی‌ست که دوستان و آشنایان شما به آن‌ها سفارش طراحی سایت با وردپرس را داده‌اند و از نتیجه نهایی نیز راضی بوده‌اند.  البته باید قبل از هرگونه تصمیم، نمونه‌کارهای آنان را مشاهده کنید. هیچ اهمیتی ندارد که با یک شرکت جلسه برگذار می‌کنید یا به ملاقات یک فریلنسر می‌روید، در هر صورت مشاهده 5 نمونه کار از آن‌ها، عاقلانه‌ترین درخواستی‌ست که مطرح می‌کنید. حتی میتوانید با کارفرماهای قبلی آن‌ها صحبت کنید تا نسبت به نتیجه کارهایشان آگاه شوید. به خاطر داشته باشید که نمونه کار به تنهایی مهم نیست و رضایت کارفرما است که اهمیت دارد.

تمامی این موارد زمانی رخ می‌دهد که شما خواهان واگذار کردن این پروژه به شرکت‌ها از جمله شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا هستید. اگر بخواهید این سفارش را به یک شخص واگذار کنید یا مثلا شخصی به صورت فریلنسر این کار را برعهده گیرد، موارد دیگری به میان می‌آید. زیرا ارائه شماره تلفن این امکان را می‌دهد تا دیگر حتی جواب تلفن شما را ندهد، در تایم مقرر شده سایت را تحویل ندهد و یا موارد و آپشن‌هایی که مدنظر داشته‌اید را پیاده سازی نکند. تمامی این موارد امکان‌پذیر است. به همین دلیل توصیه می‌شود، کارهایی از این قبیل را به شرکت‌های فعال در این حوزه بسپارید.

سفارش طراحی سایت با وردپرس

چگونه قرارداد طراحی سایت ببندیم؟

در زمان عقد قرارداد برای سفارش طراحی سایت با وردپرس باید به مواردی همچون فسخ قرارداد هم بپردازید. زیرا این امکان وجود دارد که به دلایل مختلف اعم از دیرکرد، عدم رضایت و… نارضایتی در شما ایجاد شود. پس مشخص کردن چنین مواردی در زمان نگارش قرارداد بسیار حائز اهمیت است. حتی میتوانید در قراردادتان ذکر کنید؛ در صورت عدم تحویل سایت در موعد مقرر، جریمه‌ای برای شرکت مربوطه درنظر گرفته شود. همچنین باید تمامی مواردی را که مدنظر دارید در زمان قرارداد قید کنید و پس از تائید و امضای نهایی پول را برای شرکت مربوطه ارسال کنید.

با وجود تمامی موارد گفته شده، این مسئله را باید به خاطر داشته باشید که اعمال هیچ تغییری در سایت رایگان نمی‌باشد و باید به ازای آن هزینه‌ای را پرداخت نمائید. این مسئله در تمامی شرکت‌های فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ صدق می‌کند.

هزینه سفارش طراحی سایت با وردپرس چقدر است؟

وقتی صحبت از سفارش طراحی سایت با وردپرس در ابتدای کار می‌شود، اولین چیزی که گوش صاحبان سرمایه را تیز می‌کند، هزینه انجام این کار است. باید بدانید که موارد مختلفی در هزینه‌ها دخیل است و شرکت‌هایی مانند شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا تلاش می‌کنند تا در مقرون به صرفه‌ترین شرایط و هزینه، سایت را به شما تحویل دهند. البته نباید از این مسئله غافل شوید که با توجه به نیازهای شما هزینه‌ها کاملا متفاوت است. نمیتوانید هزینه‌ای که یکی از آشنایانتان برای سفارش طراحی سایت با وردپرس پرداخت کرده است را برای خودتان نیز بدانید.

به عنوان مثال اگر به مارکت پلیس مانند سایت دیجی کالا یا یک پلتفرم مثل دیوار نیاز داشته باشید، کدنویسی از لازمه‌های انجام کار شماست. و مطمئنا این مسئله هزینه‌ها را بالا می‌برد. اگر به فکر سفارش یک فروشگاه اینترنتی یا سایت شرکتی هستید، وردپرس بهترین گزینه برای شماست. اما با این حال توصیه می‌شود قبل از هرگونه ثبت سفارش، به بخش تماس باما مراجعه کرده و با کارشناسان و متخصصان ما ارتباط برقرار کنید تا نسبت به هزینه‌ها، زمان تحویل، شرایط انجام کار و… اطلاعاتی کامل بدست آورید.

کلام آخر

تا حد امکان تلاش کردیم در این مقاله شما را با موارد مهم موجود در سفارش طراحی سایت با وردپرس آشنا کنیم. مواردی که به شما می‌گوید این سفارش تا چه اندازه اهمیت دارد. به‌گونه‌ای که می‌تواند سرنوشت و آینده کسب‌وکار شما را تا حدود زیادی دستخوش تغییرات گسترده نماید. با این وجود توصیه می‌کنیم اگر علاقه‌ای به سایت‌هایی با مارکت پلیس ندارید، حتما به سراغ وردپرس بروید. وردپرس با رابط کاربری بالا، ساده و روان خود این امکان را به شما می‌دهد تا در بهترین شرایط و بی‌نیاز از هر شخصی، به مدیریت کسب‌وکارتان بپردازید. به یاد داشته باشید که وابسته بودن می تواند باعث ایجاد مشکلاتی برای شما در آینده بشود. البته استفاده از وردپرس طراحی سایت را نیز برای طراحان و برنامه‌نویسان نیز آسان می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *