بهترین شرکت طراحی سایت

بهترین شرکت طراحی سایت

بهترین شرکت طراحی سایت

این مسئله را نمیتوان کتمان کرد که در حال حاضر برای حضوری پرقدرت در دنیای پررقابت امروزی، در اختیار داشتن سایت الزامی‌ست. در طی چندین سال‌ گذشته این مسئله اثبات شده که اگر نتوانید کسب‌وکار خود را به حوزه آنلاین و دیجیتال مارکتینیگ وارد نمائید، خداحافظی با آن و فراموش کردنش امری بدیهی خواهد بود. امروزه اینترنت آنقدر پیشرفت کرده که تقریبا به بخشی جداناپذیر از زندگی‌مان تبدیل شده و به عبارتی گذشتن از آن غیرممکن است. با نگاهی به اطراف نیز میتوان متوجه شد که اکثر خانواده‌ها از کودک و جوان گرفته تا پیر و میانسال همگی گوشی‌های هوشمند در اختیار دارند و اوقات خود را در اینترنت سپری می‌کنند، فیلم‌های مختلف می‌بینند و مطالب جدید می‌آموزند. این مسئله موجب شده تا افراد زیادی به سراغ یافتن بهترین شرکت طراحی سایت بروند و از آن‌ها برای محقق کردن اهدافشان کمک بگیرند.

اما پیدا کردن بهترین‌ها در میان سیل انبوهی از شرکت‌ها که در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کنند و به طراحی سایت می‌پردازند امری دشوار است. در این راستا نکاتی وجود دارد که باید نسبت به آن آگاه شوید. از همین رو در ادامه این مقاله در نظر داریم توضیحاتی در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم.

طراحی سایت

زمانی که به سفارش طراحی سایت فکر می‌کنید، سوالات، ابهامات و مسائل بسیار زیادی ذهن شما را به خود درگیر می‌کند. از جمله اینکه؛ آیا می‌خواهید یک سایت کوچک تنها برای برطرف کردن نیازتان داشته باشید یا به فکر پیشرفت در آینده و در اختیار داشتن سایتی حرفه‌ای و همه جانبه هستید؟ آیا میخواهید از قالب آماده استفاده کنید یا شرکت مربوطه با کمک برنامه‌نویس آن را از اول و طبق سفارش شما بنویسد؟ اینجاست که یافتن بهترین شرکت طراحی سایت کمی سخت خواهد شد.

قبل از اینکه به سراغ شرکت طراحی سایت برویم؛ بیایید کمی با طراحی سایت آشنا شوید. اگر بخوایم طراحی سایت را به ساده‌ترین شکل ممکن تعریف کنیم باید بگوییم؛ طراحی و ساخت یک وب سایت یا بهینه سازی و ری دیزاین یک سایت قدیمی در بستر اینترنت.

به عبارت دیگر؛ طراحی سایت، طراحی وب سایت، وب دیزاین یا WEB-DESIGN به مراحل ساخت و طراحی یک وب سایت و ساخت یک پایگاه اینترنتی برای ارائه خدمات محصولات یا معرفی یک شرکت یا اطلاع رسانی گفته می‌شود. اما تاکنون فکر کرده‌اید برای اینکه یک سایت زیبا و کاربردی داشته باشید در اولین مرحله آن چه اتفاقاتی رخ می‌دهد؟ در ادامه شما را با مراحل ساخت سایت آشنا می‌کنیم.

بهترین شرکت طراحی سایت

بهترین شرکت طراحی سایت : هدف از طراحی سایت

قبل از اینکه به سراغ بهترین شرکت طراحی سایت بروید؛ کمی با خود فکر کنید. ببخشید هدف شما از طراحی سایت چیست؟ مطمئنا هدفی که شما برای کسب‌وکار خود تعیین می‌کنید با هدف شخصی دیگر تفاوتی به وسعت زمین و آسمان دارد و این مسئله در طراحی و ساخت سایت شما تاثیرگذار است. درواقع سایت‌های مختلف برای هدف‌های گوناگون طراحی می‌شوند.

امروزه دنیا آنقدر پیشرفت کرده که شاهد طراحی وب‌سایت برای انواع مختلف مشاغل و کارها هستیم. با اندکی جستجو در اینترنت به راحتی میتوانید به این مسئله پی ببرید و با انواع گوناگونی از سایت با طراحی های مختلف روبرو شوید. از جمله سایت‌ها میتوان به؛ سایت فروشگاهی، سایت شخصی، سایت شرکتی، سایت خبری و مجله‌ای، سایت دانشگاهی، سایت های آموزشی و… اشاره کرد. هزاران مدل وجود دارد پس قبل از هرگونه انتخاب به سراغ شناسایی اهداف‌تان بروید.

مراحل طراحی سایت چگونه است؟

پس اینکه اهداف‌تان را شناسایی کردید و بهترین شرکت طراحی سایت را شناختید؛ یکی از مواردی که میتواند به شما در ساخت سایت کمک کند؛ آشنایی با مراحل طراحی سایت است. چه بسا که آشنایی با این مراحل شما را نیز صاحب نظر کند. این مراحل عبارتند از؛

 مرحله اول: ساخت وایر فریم

اولین مرحله از طراحی سایت، ساخت وایر فریم است. در این مرحله طراحان با توجه به اهداف مشتری و نیازهای او، نوع سایت و البته نمای کلی از سایت را طراحی می‌کنند و یک نقشه کلی از صفحات سایت و اینکه جایگاه و چیدمان المان‌ها و عنار مختلف چگونه است را مشخص می‌نمایند. دقت داشته باشید که این المان‌ها نمیتواند دائمی باشد و امکان تغییر در هر بخشی که شما علاقه‌ای به آن ندارید، وجود دارد. پس خیلی سخت نگیرید و حساس نباشید.

خواندن این مطلب!  طراحی سایت ریسپانسیو – طراحی سایت واکنشگرا | طراحی سایت آریا

مرحله دوم: طراحی گرافیک سایت

پس از اینکه مرحله وایر فریم که به مرحله قرارگیری عناصر سایت ارتباط دارد را گذراندید، طراحی گرافیک سایت دومین مرحله از طراحی سایت است. منظور از گرافیک سایت، بهره گیری از نرم‌افزارهای مخصوص و مرتبط با این کار برای طراحی و رنگ و لعاب دادن به وایر فریم است. دقت داشته باشید که با توجه به کسب‌وکاری که در اختیار دارید و حوزه کاری شما این رنگ بندی‌ها و گرافیک دستخوش تغییرات می‌شود. البته سلیقه شما و رنگبندی لوگو و… نیز در این زمینه بسیار دخیل است.

مرحله سوم: برنامه نویسی سایت

پس از مرحله وایر فریم و طراحی گرافیک سایت، سومین مرحله به برنامه نویسی و کدنویسی اختصاص دارد. به عبارتی اگر شما بهترین شرکت طراحی سایت را انتخاب نمائید، طراح سایت این وظیفه را برعهده دارد که با توجه به نیازهای مشتری و مدل سایتی که مدنظر دارد، طرح‌های دلخواه او را از طریق اعمال کدها و برنامه‌نویسی به اجرا درآورد و مدیریت سایت را آسان نماید. شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا از جمله شرکت های فعال در این حوزه است که با بهره گیری از سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس میتواند فریم ورک‌های اختصاصی را از صفر برنامه‌نویسی کرده و در اختیار مشتریان خود قرار دهد. این نکته را نیز باید متذکر شویم؛ تصمیم نهایی و اصلی این مسئله که کدام بخش استفاده شود، کاملا به مبحث هزینه‌ها و نیازهای مشتری برمیگردد که براساس این فاکتورها به تصمیم گیری نهایی می‌پردازد.

مرحله چهارم: راه‌اندازی کامل سایت

مرحله چهارم و آخر طراحی سایت، به راه‌اندازی کامل آن اختصاص دارد. در این مرحله طراح باید سایت شما را در بستر جهانی اینترنت راه‌اندازی کند و امکان دسترسی به آن از هر نقطه از جهان را فعال نماید. دقت داشته باشید که در این مرحله تهیه یک هاست مناسب، انتخاب نام دامنه مناسب که اغلب با نام سایت یکی است الزامی‌ست. با عبور از این بخش سایت شما پیکربندی شده و در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

بهترین شرکت طراحی سایت

بهترین شرکت طراحی سایت : چه مشاغلی برای طراحی سایت نیاز است؟

زمانی که به شرکت طراحی سایت مراجعه می‌کنید تا جلسه‌ای را با آن‌ها برگزار کنید و در رابطه با مسائل مختلف به گفتگو بپردازید، متوجه می‌شوید که افراد زیادی در جلسه حضور دارند. افرادی که هر کدام از آن‌ها در کارشان متخصص بوده و برای موفقیت سایت شما تلاش می‌کنند و می‌توانند تضمین کننده رسیدن شما به درآمد بالا باشند. اگر شرکتی چنین افرادی را در اختیار نداشته باشد به نوعی باید با آن شرکت خداحافظی کنید زیرا نمیتواند شما را به اهدافتان نزدیک نماید. خوشبختانه شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا تمامی مشاغل و افراد متخصصی که برای طراحی سایت مورد نیاز است را در اختیار دارد. حال بیایید با این مشاغل آشنا شوید

گرافیست

به هیچ عنوان نمی‌توانید سایتی را راه‌اندازی کنید مگر اینکه یک گرافیست را در کنار خود داشته باشید. وجود یک گرافیست ماهر برای طراحی‌های بخش گرافیکی بسیار لازم است زیرا وظایفی از جمله طراحی لوگو، دکمه‌ها، بنرهای تبلیغاتی و.. را برعهده دارد.

متخصص دیجیتال مارکتینگ

وقتی به عنوان شرکتی فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ خدماتی را ارائه می‌دهید؛ مطمئنا داشتن متخصصانی که آگاهی کاملی به بازار و این حوزه دارند الزامیست. زیرا این متخصصان میتوانند با استراتژی‌های خوبی که ارائه می‌دهند، شما را برای رقابت با رقبای اصلی آماده کنند و جایگاه مناسبی را برای کسب‌وکار اینترنتی شما در حوزه دیجیتال مارکتینگ فراهم آورند. به نوعی آن‌ها با مشاوره‌های اصولی که ارائه می‌دهند نه تنها فروش بیشتر بلکه ترافیک بیشتری را به سمت سایت شما هدایت می‌کنند.

متخصص تولید محتوا

حتما جمله معروف « محتوا پادشاه است » را شنیده‌اید. همین مسئله ایجاب می‌کند تا شرکت طراحی سایت برای موفقیت کسب‌وکارها، از متخصصین تولید محتوا بهره گیرد. به عبارت ساده‌تر برای اینکه بتوانید در بازار کاریتان حضوری پر رنگ تر داشته باشید، وجود متخصص تولید محتوا در شرکت و تیم‌تان الزامی‌ست. او با محتوای ناب و منحصر به فردی که می‌نویسند، موتورهای جستجو را به تشویق سایت شما وا میدارد و در نتیجه ترافیک خوبی را به سمت سایت شما هدایت می‌کند. شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا، در طی سال‌های گذشته همواره از متخصصین تولید محتوای قوی و خلاقی برخوردار بوده که توانسته کسب‌وکارهای زیادی را به صفحات اول گوگل منتقل کرده و آن‌ها را در کورس رقابت نگهدارد.

خواندن این مطلب!  ۵ مهارت ضروری برای طراحی سایت حرفه ای

متخصص سئو

اگر در حین طراحی سایت نتوانید از متخصص سئو کمک بگیرید و نظرات، مشورت‌ها و راهکارهای او را بشنوید، محکوم به شکست هستید. از همین‌رو شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا تلاش کرده تا متخصصین باتجربه و کاربلد سئو را گرد هم آورد تا نیاز مشتریان را در بهترین حالت ممکن برطرف نماید.

طراح رابط کاربری

زمانی که مخاطبان به سایت شما مراجعه می‌کنند، اولین چیزی که چشم‌شان می‌بیند، ظاهر سایت است. از همین رو داشتن سایتی جذاب و کاربرپسند یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های شرکت طراحی سایت به حساب می‌آید تا از این طریق بتوانند شما را در میان رقبا یک سر و گردن بالاتر نشان دهند. اینجاست که استفاده از رابط کاربری حرفه‌ای امری ضروری تلقی می‌شود.

در این قسمت شما به خوبی متوجه شدید که طراحی سایت تنها در یک شخص و طراح سایت خلاصه نمی‌شود. و برای اینکه بتوانید در بازارهای آنلاین و در میان کسب‌وکارهای فعال و موفق اینترنتی جایگاه ویژه و خاصی برای خود فراهم آورید باید از تمامی تخصص‌هایی که ذکر کردیم استفاده کنید. عدم وجود هر یک از این متخصصین همچون یک خلاء بوده و مطمئنا رسیدن شما به نتیجه نهایی با مشکل همراه خواهد بود. برای اینکه بتوانید چنین شرکتی را پیدا کنید تنها کافیست کمی در اینترنت جستجو کنید. نگران نباشید کار سختی پیش رو ندارید.

بهترین شرکت طراحی سایت

چگونه شرکتی موفق برای طراحی سایت پیدا کنیم؟

در این مقاله تا حد امکان تلاش کردیم تا پیش‌زمینه‌ای از چگونگی طراحی و شرکت طراحی سایت خدمت شما ارائه دهیم. اما وجود تمامی این موارد؛ باید بدانید انتخاب شرکتی فعال در این حوزه در میان سیل انبوه طراحان سایت بسیار سخت است. از همین‌رو متخصصان و فعالان نکات و ویژگی‌هایی را تعیین کرده‌اند که میتوانند به شما در انتخاب و تصمیم‌گیری نهایی کمک کند. این ویژگی‌ها عبارتند از؛

  1. سابقه شرکت

اولین نکته‌ای که در انتخاب شرکت طراحی سایت باید در نظر بگیرید، سابقه فعالیت آن است. هر چند نمیتوان گفت که اگر شرکتی سابقه‌ای طولانی مدت نداشت، 100درصد غیرقابل اعتماد است. اما آن دسته از شرکت‌هایی که سابقه‌ای حرفه‌ای دارند میتوانند راهنمایی هایی دقیق تر و مشاوره‌هایی باکیفیت تر به شما ارائه دهند و در نتیجه شما را به آن چیزی که مد نظر دارید برسانند. جالب است بدانید؛ شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا متشکل از یک تیم جوان و با انگیزه و متخصص تشکیل شده که تجربه بسیار زیادی در زمینه های دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین دارد.

  1. تخصص

دومین ویژگی که حتما باید در حین انتخاب شرکت طراحی سایت به آن توجه داشته باشید؛ تخصص است. درواقع اگر متخصصین مورد نیاز شما در شرکتی که برای طراحی سایت انتخاب می‌کنید، فعالیت نداشته باشند بهترین راه کنار گذاشتن آن شرکت است. تخصص، اصلی‌ترین و پایه‌ترین ویژگی است که یک شرکت باید در اختیار داشته باشد. این متخصصان هستند که شما را به هدف نهایی میرسانند و نتیجه مطلوب را حاصل می کنند. نیروی متعهد و فعال شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا این توانایی را دارند که با انواع طراحی‌ها برای سایت‌های مختلف، راهی برای گسترش کسب‌وکار و تجارت شما پیدا کنند و البته راهکارهایی نو و مفیدی را نیز ارائه دهند. هر چند این مسئله نمیتواند به تنهایی ملاکی برای یک شرکت خوب باشد اما عدم وجود متخصصان نیز غیرقابل درک است.

  1. تعهد

تعهد یکی از موضوعات مهمی‌ است که یک شرکت طراحی سایت باید در قبال مشتریانش داشته باشد و برای آن اهمیت ویژه‌ای قائل شود. به همین دلیل است که این نکته از منظر متخصصان و فعالان حوزه دیجیتال مارکتینگ پراهمیت شمرده می‌شود و در این قسمت گنجانده شده است. دقت داشته باشید منظور؛ زمان تحویل پروژه، چگونگی تحویل آن و البته ظاهر سایت است. این مسئله ارتباط مستقیمی با صحبت‌های اولیه‌ای دارد که با کارفرما صورت میگیرد اما موضوعاتی همچون پشتیبانی و تعهد جزء مواردی به حساب می‌آید که غافل شدن از آن‌ها به قیمت از دست دادن مشتری است. در حین طراحی سایت، شرکت‌ها باید از تمامی تخصص‌های لازم کمک گیرند و تمامی ریزه‌کاری‌ها را رعایت کنند تا در زمان بروز مشکل توانایی برطرف کردن آن را داشته باشند. اینگونه که طراح سایت تنها به مشکلات دسترسی داشته باشد و برطرف کردن مشکل تنها در تخصص او باشد، بسیاری از کارها را محدود می‌کند. پس به این مسئله، به عنوان یک قضیه مهم نگاه کنید.

خواندن این مطلب!  سفارش طراحی سایت با وردپرس

بهترین شرکت طراحی سایت

  1. سئو

اگر تمایل به راه‌اندازی کسب‌وکاری آنلاین دارید؛ مطمئنا کلمه سئو را بارها و بارها شنیده‌اید. اکثر شرکت طراحی سایت نیز به این کلمه تاکید ویژه می‌کنند و آن را برای سایت شما مهم می‌دانند. هر چند نمیتوان از این کلمه مهم و جایگاه آن در سایت گوگل بگذریم. اما به این مسئله فکر کرده‌اید که چگونه میتوانید به صفحه اول گوگل بیایید؟ اکثر ما وقتی مطلبی را در گوگل سرچ می‌کنیم معمولا تنها صفحه اول را میبینیم، و کمتر پیش می‌آید که به صفحات دوم و سوم برویم. اینجاست که اهمیت سئو نمود پیدا می‌کند.

اول از همه باید بدانید که سئو خوب و اصولی برای طراحی یک سایت حرفه‌ای، توسط هر شرکتی انجام نمی شود. از همین رو باید به سراغ بهترین شرکت فعال در زمینه خدمات سئو بروید تا بتواند به درستی و کاملا اصولی از پس انجام این کار برآید. البته قبل از هر گونه اقدامی باید جلسه‌ای با مدیران شرکت برگزار کرده و نسبت به اینکه کدام سئو میتواند برای سایت شما جوابگو باشد اطلاعاتی را بدست آورید. همچنین باید به بررسی وب سایت شرکت مربوطه نیز بپردازید و ببینید آیا توانسته‌اند در زمینه سئو برای سایت خود اقداماتی موفقیت آمیز را صورت دهند؟ در این راستا میتوانید به قالب سایت و سئو وب سایت توجه کنید. این دو مورد نمادی برای بهترین کاری‌ست که یک شرکت انجام داده است. به عبارت ساده‌تر وب سایت همچون یک ویترین است، زمانی که ویترین شرکت خالی باشد، دلیلی هم برای اعتماد به آن شرکت وجود ندارد.

  1. خدمات

زمانی که یک شرکت طراحی سایت صحبت می‌کند باید این توانایی را داشته باشد که به طور کامل از پس انجام آن برآید. درواقع زمانی که میخواهید سایتی داشته باشید و به دنبال شرکت هستید انواع مختلفی از خدمات را مشاهده می‌کنید اما مسئله اینجاست که این خدمات زمانی پر رنگ می شوند و زمانی اهمیت می یابند که توانایی انجام آن را داشته و البته به آن متعهد باشند. این نوع خدمات به هر شرکت و کسب و کاری اعتبار میدهد و آن شرکت را نسبت به سایر رقبا متمایز می‌کند.

  1. سرور و هاست قدرتمند

یکی از اصلی‌ترین پیش‌نیازهایی که یک شرکت طراحی سایت موفق باید در اختیار داشته باشد سرور و هاست قدرتمند است. متخصصان برای طراحی یک سایت حرفه‌ای، پایه‌ای ترین چیزی که نیاز دارند طراحی از سرور و هاستینگ قدرتمند است. زیرا تنها در این صورت است که امکان برطرف کردن نیازها و برآورده ساختن اهداف و آرزوهای مشتری امکان‌پذیر است. اگر میخواهید وب سایت شما باب میلتان باشد بهترین راهکار فراهم آوردن سرور و هاستی قدرتمند است. نباید از وجود گواهینامه SSL غافل شوید. زمانی که سرور و هاستینگ قدرتمند داشته باشید امنیت اطلاعات شما تضمین می‌شود، امکان خطا در کارمندان شما کاهش می‌یابد، سرعت انجام کارها زیاد می‌شود، امکان رشد و گسترش شما از جانب گوگل و سایر شرکت‌ها صادر می‌شود و البته بک‌آپ‌گیری سایت در زمان مشخصی صورت خواهد گرفت.

هزینه طراحی سایت

یکی از مسائلی که در زمان پیدا کردن شرکت طراحی سایت و انجام آن ذهن مشتریان را به خود مشغول می‌کند، هزینه‌های مرتبط با طراحی سایت است. باید بگوییم که هزینه نهایی انجام این کار در شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا به عوامل مختلفی وابسته است. درواقع با توجه به نیاز مشتریان و مواردی که در حین طراحی سایت اضافه می‌شود میتواند تعیین کننده قیمت نهایی باشد. از همین رو نمیتوان قیمت واحدی را برای انجام این کار درنظر گرفت. به همین دلیل اغلب توصیه می‌شود برای اطلاع از قیمت نهایی با شرکت تماس گرفته تا مشاوران و متخصصان اطلاعات دقیقی در این زمینه خدمت شما ارائه دهند. البته این مسئله نیز امکان پذیر است که جلسه‌ای را چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین ترتیب داده و نسبت به تمامی مواردی که ذهن مخاطب را به خود مشغول کرده صحبت شود. این جلسات مشاوره و تحقیق و بررسی و آشنایی کمک می‌کند تا دو طرف نسبت به کار هم آشنایی بیشتری پیدا کرده و راحت تر در رابطه با موضوعات صحبت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *