Moz Pro چیست؟ چرا باید اکانت Moz Pro تهیه نمائیم؟

Moz Pro

Moz Pro ابزاری فوق العاده و کارآمد برای سئو است.عملاً اگر در حوزه سئو و بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات در فضای آنلاین کار می کنید یا دوست دارید تا از رازهای آن اطلاع داشته باشید با تیم طراحی سایت آریا همراه باشید تا درباره این ابزار بی نظیر(اکانت Moz Pro) بیشتر بدانید.

قبل از هر چیزی باید بگویم اگر درباره این ابزار می دانید قبل از هر کاری باید خرید اکانت Moz را به لیست اقدامات خودتان اضافه کنید تا در کنار این آموزش هایی که به شما می دهیم بتوانید از این ابزار به طور کامل استفاده کنید.

این ابزار به چه دردی می خورد؟

اگر سئو کار هستید شاید بهتر از هر کسی بدانید که اکانت Moz Pro برای بهبود سئو سایتتان چقدر می تواند مفید واقع شود زیرا شما با این ابزار به راحتی می توانید کمپین هایی را تعریف کنید و سایت خودتان را مورد آنالیز و بررسی قرار دهید. کلماتی که می خواهید در آنها رتبه بگیرید را انتخاب یا کلماتی را باهم آنالیز کنید و بهترین کلمات را در آخر انتخاب و در سئو سایتتان از آنها استفاده کنید و در آن کلمات رتبه بگیرید.

خواندن این مطلب!  اکانت ماز : بررسی ابزارهای مختلف و کاربرد moz
moz pro اکانت

در ضمن شما می توانید به راحتی لینک های هر سایتی را مورد بررسی قرار دهید.

Ancor text هایی که باید از آنها در سئو سایت استفاده کنید نیز می تواند برایتان بسیار کارآمد و خیلی مفید باشد.

امکانات اکانت Moz Pro

امکانات این اکانت قابلیت های زیادی از جمله ایجاد کمپین های مختلف سئوی لوکال، بررسی و تحقیق کلمات کلیدی، سئوی داخلی و سئوی خارجی هر سایت و رتبه بندی های مختلف و دامین آتوریتی که به معنای ارزش یک صفحه یا دامین است به ما داده می شود و می توانیم از آنها استفاده نمائیم.

همچنین لینک هایی که به هر سایت داده شده است یا صفحات برتر آن سایت را مورد بررسی قرار می دهد و در کل برای سئو هر سایت یک ابزار فوق العاده و بی نظیر به حساب می آید.

moz pro اکانت

نکته کلیدی، برای وب مستران و سئوکاران: اگر به دنبال ابزاری برای آنالیز و استفاده از تبلیغات کلیکی یا همان (PPC) هستید باید اکانت الکسا را برای این منظور خریداری نمائید.

تهیه اکانت Moz Pro برای چه افرادی خوب است؟

تهیه یا خرید اکانت ماز برای افرادی که با سئو سایت سر و کار دارند که شاید یک امر الزامی به حساب آید زیرا اطلاعات و آمار دقیقی از فعالیت ها و سئو هر سایتی می تواند به ما بدهد.

خواندن این مطلب!  رتبه الکسا چیست ؟ و رتبه آن چقدر دقیق می باشد؟

اگر وبمستر یا سئوکار هستید و یا اگر در این زمینه محقق هستید یا در حال یادگیری فعالیت و کارهایی که با کسب و کارها و استارتاپ های اینترنتی مرتبط است هستید و تهیه این اکانت یعنی اکانت ماز یا به قول بعضی از دوستانم اکانت موز، می تواند برایتان بسیار خوب باشد.

ویدئو معرفی اکانت ماز

البته لازم به ذکر است که قیمت این اکانت ها درسایت Moz Pro کمی زیاد است و اگر در ایران باشید و هزینه آن را به تومان محاسبه کنید بسیار هنگفت خواهد بود. به همین منظور ما اقداماتی را جهت تهیه اکانت های ویژه این سایت، با حساب های ارزی خودمان نموده ایم که هزینه آن برایمان ۱ دلار است. و بعد از تهیه این اکانت ها را در اختیار شما گذاشته ایم که به راحتی می توانید از این امکانات استفاده نمائید.

بعد از اینکه سفارشتان را ثبت کردید یعنی اکانت Moz Pro را از تیم ما خریداری کردید و بعد از آن اطلاعات آن در قسمت سفارش های شما در سایت اضافه می شود و به راحتی می توانید از آن اطلاعات برای ورود به قسمت ویژه سایت Moz استفاده نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *